Діяльність європейського шкільного клубу "Співдружність"

Діяльність європейського шкільного клубу спрямована на поглиблення знань у сфері європейської освіти, становлення контактів з ровесниками в середині країни та за кордоном, створення спільних проектів, поглиблення знань з іноземної мови та вироблення вміння працювати в колективі.

Вся ця діяльність підпорядкована одній меті – підготовці старшокласників до життя в об’єднаній Європі, якісного досвіду до європейського та світового ринку праці. Детальніше ознайомитися із творчими проектами можна у розділі сайту Проектна діяльність.

Роки

Форми роботи клубу

1996 р.

Робота над спільним проектом шкільного європейського клубу з ровесниками – побратимами німецького м. Фірзен “Людина-Оточуюче середовище -  Майбутнє”

1999 – 2002 рр.

Участь найбільш обдарованих членів європейського шкільного клубу в трьох Всеукраїнських конференціях старшокласників “Україна. Крок у нове тисячоліття”.

2002 р.

Участь у ІІІ Всеукраїнському конкурсі учнівських робіт “Слідами історії” на тему: “XX століття. Доля людини” (Вибороли IV призове місце).

2006 р.

Методична рада школи узагальнила досвід роботи шкільного європейського клубу. Матеріали представлені на міську виставку інноваційних технологій “Освіта Канева – 2006” та занесені до каталогу ППД міського методичного кабінету.

2006 – 2007 рр.

Створені проекти  “Доля остарбайтерів Канівщини”, “Культура Баварії”, “Європа наш спільний дім”.

Травень 2008р.

Святкування Дня Європи в школі. Фестиваль європейської культури.

2008 р.

Участь у Всеукраїнському творчому конкурсі Міжнародного Благодійного фонду Святої Марії “Мадонна України”.

Червень 2008р.

Участь у конкурсі “Samsung назустріч знанням”

Серпень 2008р.

Співпраця з фондом громадського діяча, перекладача німецької класики Євгена Поповича. Домовленість про заохочувальну стипендію члену шкільного клубу “Співдружність”, студенту КДУ ім. Т.Г. Шевченка Валерію Поручнику.

Вересень 2008р

Співпраця з гімназією ім. Т.Г. Шевченка в м. Стамбулі. Обмін листами, інформацією.

Вересень - січень 2008 р.

Переписка та обмін інформацією з питань дослідження європейської інтеграції з членами європейського клубу Приліманської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 1 Одеської області.

Січень-березень 2008р.

Участь у Всеукраїнському конкурсі “Шляхами слави і безсмертя”.

2009-2010 р.

Участь у заочній подорожі до Німеччини, дослідження проблеми « Доля остарбайтерів України і Німеччини у роки Другої світовоїх війни.

2011 рік Участь у конкурсі  Мон України « Гендерна рівність жінок України  у роки Другої світової війни.
2012-2013 р.р. Робота над проектом « Роль творчості Т. Г, Шевченка у національній ідентифікації українців. Участь у Всеукраїнській конференції.
2014-2015р.р. Робота над проектом «Виборюємо право житии в єдиній європейській сім'ї».
2015-2016 р.р.

Захист науково-дослідницьких робіт у міській МАН « Національна самосвідомість учнів школи», Керівник учитель історії Гоголь О.В. та «Національна самосвідомість українців у контексті європейських цінностей», керівник, учитель історії Стельмашенко О. В.

Робота екоклубу Керівники ГавураО.О., Волинець М. А.

Адреса закладу:
Верба І.А.
19000 Черкаська обл.,
м. Канів, вул. Дніпробудівська, 2

(8-047-36)3-21-36 kanivschool4@ukr.net
kaniv@at.ua або vikshatilo@gmail.com
Місцезнаходження закладу
sample map