з математики:
  1. Волинець Ярослав, 6 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Хабарова М.М.
  2. Проценко Юлія, 8 - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бузницька В.І.
  3. Кожушко Тетяна, 8 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бузницька В.І.
  4. Робачинська Ірина, 9 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Хабарова М.М. 
  5. Мачача Анастасія, 9 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Хабарова М.М. 
  6. Лаврухін Павло, 10 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик Л.П.
з фізики:
  1. Лаврухін Павло, 10 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик В.Г.
  2. Якименко Іван, 10 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Шатило С.С.
  3. Хабаров Ігор, 9 - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бобро Т.М.
  4. Робачинська Ірина, 9 - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бобро Т.М.

з хімії: 

  1. Проценко Юлія, 8 клас - І місце ІІ етап місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
  2. Чернявська Анна, 9 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
  3. Робачинська Ірина, 9 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
  4. Якименко Іван, 10 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Гнєд Л.І.
  5. Даниленко Артем, 11 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
  6. Сучак Світлана, 11 клас - ІІІ місце ІІ етап місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й. 
з географії:
  1. Проценко Юлія, 8 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  2. Проценко Юлія, 8 клас - ІІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О. 
  3. Заклинський Ярослав, 9 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Волинець М.А.
  4. Подолянюк Анна, 10 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель  Захарова Л.О.
  5. Долгушин Владислав, 7 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Волинець М.А.
з економіки:
  1. Усов Віктор, 10 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  2. Рибальченко Дмитро, 10 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  3. Рибальченко Дмитро, 10 клас - ІІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
з біології:
  1. Проценко Юлія, 8 клас - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель  Володченко Т.С.
  2. Кобзєва Марія, 11 клас - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Володченко Т.С.
з інформатики:
  1. Петренко Євген, 11 - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Шатило В.Я.
з української мови:
  1. Проценко Юлія, 8 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Небогіна Л.М.
  2. Чернявська Анна, 9 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кух О.Г.
  3. Подолянюк Анна, 10 клас  - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кух О.Г.
  4. Мелащенко Анастасія, 11 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Даник А.В.

з англійської мови:

  1. Мелащенко Анастасія, 11 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Лагутіна Н.Г. 
  2. Мачача Анастасія, 9 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Федорова О.Є. 

з історії:

  1. Ткач Ігор, 11 клас - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Гоголь О.В.
  2. Проценко Юлія, 8 клас - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Хоменко С.Ю.

з правознавства:

  1. Сліпченко Юлія, 9 клас - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Острова Л.П.

з обслуговуючої праці і трудового навчання:

  1. Кусенко Оксана, 10 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Ярошенко Л.М.
  2. Акименко Андрій, 9 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бойко С.А.
Адреса закладу:
Верба І.А.
19000 Черкаська обл.,
м. Канів, вул. Дніпробудівська, 2

(8-047-36)3-21-36 kanivschool4@ukr.net
kaniv@at.ua або vikshatilo@gmail.com
Місцезнаходження закладу
sample map