Ними гордиться наша школа, наше місто!!!

  • У 2014-2015 н.р. в нашій школі 3 медалісти: 2 учні отримали золоту медаль, 1 учень - срібну медаль.
  • У 2013-2014 н.р. в нашій школі 6 медалістів: 5 учнів отримали золоту медаль, 1 учень - срібну медаль.
  • У 2012-2013 н.р. в нашій школі 6 медалісти: 4 учні отримали золоту медаль, 2 учені - срібну медаль.
  • У 2011-2012 н.р. в нашій школі 4 медалістів: 3 учні отримали золоту медаль, 1 учень - срібну медаль.
  • У 2010-2011 н.р. в нашій школі 6 медалістів: 4 учнів отримали золоту медаль, 2 учні - срібну медаль.
  • У 2009-2010 н.р. в нашій школі 9 медалістів: 8 учнів отримали золоту медаль, 1 учень - срібну медаль.
  • У 2008-2009 н.р. в нашій школі 5 медалістів: 2 учнів отримали золоту медаль, 3 учні - срібну медаль.
  • У 2007-2008 н.р. в нашій школі 11 медалістів: 9 учнів отримали золоту медаль, 2 учні - срібну медаль.
  • У 2006-2007 н.р. в нашій школі 9 медалістів: 5 учнів отримали золоту медаль, 4 учні - срібну медаль.
  • У 2005-2006 н.р. в нашій школі 5 медалістів: 4 учні отримали золоту медаль, 1 учень - срібну медаль.
  • У 2004-2005 н.р. в нашій школі 11 медалістів: 5 учнів отримали золоту медаль, 6 учнів - срібну медаль.

 

Медалісти 2014-2015 н.р.

   Випускники нашої школи, які одержали атестат з відзнакою про повну загальну середню освіту та нагороджені золотою медаллю “За високі досягнення у навчанні“:

  1. Кураченко Анна
  2. Саприга Роман

   Випускники нашої школи, які одержали атестат з відзнакою про повну загальну середню освіту та нагороджені срібною медаллю “За досягнення у навчанні”:

  1. Самойленко Світлана

Медалісти 2013-2014 н.р.

   Випускники нашої школи, які одержали атестат з відзнакою про повну загальну середню освіту та нагороджені золотою медаллю “За високі досягнення у навчанні“:

  1. Волинець Ярослав
  2. Дехтяренко Ілля
  3. Островна Бажена
  4. Лактіонова Марія
  5. Мушинський Богдан

   Випускники нашої школи, які одержали атестат з відзнакою про повну загальну середню освіту та нагороджені срібною медаллю “За досягнення у навчанні”:

  1. Лобунець Ірина

Медалісти 2012-2013 н.р.

   Випускники нашої школи, які одержали атестат з відзнакою про повну загальну середню освіту та нагороджені золотою медаллю “За високі досягнення у навчанні“:

  1. Шатило Софія
  2. Вітенко Марина
  3. Тютюнник Надія
  4. Журавель Анастасія

   Випускники нашої школи, які одержали атестат з відзнакою про повну загальну середню освіту та нагороджені срібною медаллю “За досягнення у навчанні”:

  1. Журавльов Андрій
  2. Препіяло Олександра

Медалісти 2011-2012 н.р.

   Випускники нашої школи, які одержали атестат з відзнакою про повну загальну середню освіту та нагороджені золотою медаллю “За високі досягнення у навчанні“:

  1. Кожушко Тетяна
  2. Проценко Юлія
  3. Фурманенко Дмитро

   Випускники нашої школи, які одержали атестат з відзнакою про повну загальну середню освіту та нагороджені срібною медаллю “За досягнення у навчанні”:

  1. Синьоока Анна

 

Учениця 11-Б класу Учениця 11-Б класу Учень 11-А класу Учениця 11-А класу  

Кожушко Тетяна 
золота медаль

Проценко Юлія 
золота медаль

Фурманенко Дмитро
золота медаль

Синьоока Анна 
срібна медаль

 

Медалісти 2010-2011 н.р.

   Випускники нашої школи, які одержали атестат з відзнакою про повну загальну середню освіту та нагороджені золотою медаллю “За високі досягнення у навчанні“:

  1. Горбатенко Владислав
  2. Мачача Анастасія
  3. Лященко Анастасія
  4. Чернявська Анна

   Випускники нашої школи, які одержали атестат з відзнакою про повну загальну середню освіту та нагороджені срібною медаллю “За досягнення у навчанні”:

  1. Заклинський Ярослав
  2. Хабаров Ігор

 

Учень 11-Б класу Учениця 11-A класу Учениця 11-A класу Учениця 11-A класу  

Горбатенко Владислав
золота медаль

Мачача Анастасія
золота медаль

Лященко Анастасія
золота медаль

Чернявська Анна
золота медаль

 
Учень 11-А класу Учень 11-А класу    

Заклинський Ярослав
срібна медаль

Хабаров Ігор
срібна медаль

 

 

Медалісти 2009-2010 н.р.

   Випускники нашої школи, які одержали атестат з відзнакою про повну загальну середню освіту та нагороджені золотою медаллю “За високі досягнення у навчанні“:

  1. Антонова Альона
  2. Дурдука Оксана
  3. Земляна Ірина
  4. Мальцевич Ксенія
  5. Рибальченко Дмитро
  6. Саленко Максим
  7. Усов Віктор
  8. Фурманенко Руслан

   Випускники нашої школи, які одержали атестат з відзнакою про повну загальну середню освіту та нагороджені срібною медаллю “За досягнення у навчанні”:

  1. Якименко Іван

Медалісти 2008-2009 н.р.

   Випускники нашої школи, які одержали атестат з відзнакою про повну загальну середню освіту та нагороджені золотою медаллю “За високі досягнення у навчанні“:

  1. Даниленко Артем
  2. Мелащенко Анастасія

   Випускники нашої школи, які одержали атестат з відзнакою про повну загальну середню освіту та нагороджені срібною медаллю “За досягнення у навчанні”:

  1. Кобзєва Марія
  2. Пліско Тетяна
  3. Шишман Олександр

Медалісти 2007-2008 н.р.

   Випускники нашої школи, які одержали атестат з відзнакою про повну загальну середню освіту та нагороджені золотою медаллю “За високі досягнення у навчанні“:

  1. Білик Олена
  2. Вареніченко Катерина
  3. Дрозденко Тетяна
  4. Манаєва Анастасія
  5. Мірошниченко Юлія
  6. Приходько Ірина
  7. Галамайчук Артем
  8. Кобзаренко Оксана
  9. Підгорний Юрій

   Випускники нашої школи, які одержали атестат з відзнакою про повну загальну середню освіту та нагороджені срібною медаллю “За досягнення у навчанні”:

  1. Артюк Олександр
  2. Чубай Олександр

Медалісти 2006-2007 н.р.

   Випускники нашої школи, які одержали атестат з відзнакою про повну загальну середню освіту та нагороджені золотою медаллю “За високі досягнення у навчанні“:

  1. Білецький Єгор
  2. Білокінь Світлана
  3. Костенко Тетяна
  4. Ніколаєнко Марина
  5. Решетняк Валентина

   Випускники нашої школи, які одержали атестат з відзнакою про повну загальну середню освіту та нагороджені срібною медаллю “За досягнення у навчанні”:

  1. Линник Руслан
  2. Максименко Ірина
  3. Підгайна Марія
  4. Семенович Тетяна

 

Учень 11-Б класу Учениця 11-Б класу Учениця 11-Б класу Учениця 11-Б класу Учениця 11-В класу

Білецький Єгор
золота медаль

Білокінь Світлана
золота медаль

Костенко Тетяна
золота медаль

Ніколаєнко Марина
золота медаль

Решетняк Валентина
золота медаль

Учень 11-В класу Учениця 11-А класу Учениця 11-Б класу Учениця 11-А класу

Линник Руслан
срібна медаль

Максименко Ірина
срібна медаль

Підгайна Марія
срібна медаль

Семенович Тетяна
срібна медаль

Медалісти 2005-2006 н.р.

   Випускники нашої школи, які одержали атестат з відзнакою про повну загальну середню освіту та нагороджені золотою медаллю “За високі досягнення у навчанні“:

  1. Древаль Олена
  2. Козиний Олег
  3. Пелих Владислав
  4. Хоменко Валентина

   Випускники нашої школи, які одержали атестат з відзнакою про повну загальну середню освіту та нагороджені срібною медаллю “За досягнення у навчанні”:

  1. Бодров Тимофій

 

Учень 11-А класу Учениця 11-А класу Учень 11-А класу Учень 11-А класу Учениця 11-Б класу

Бодров Тимофій 
срібна медаль

Древаль Олена 
золота медаль

Козиний Олег 
золота медаль

Пелих Владислав 
золота медаль

Хоменко Валентина 
золота медаль

Медалісти 2004-2005 н.р.

   Випускники нашої школи, які одержали атестат з відзнакою про повну загальну середню освіту та нагороджені золотою медаллю “За високі досягнення у навчанні“:

  1. Білик Тетяна Володимирівна
  2. Бурлак Олена Олегівна
  3. Гавура Анастасія Сергіївна
  4. Гаєр Ростислав Васильович
  5. Іванченко Леся Михайлівна

   Випускники нашої школи, які одержали атестат з відзнакою про повну загальну середню освіту та нагороджені срібною медаллю “За досягнення у навчанні”:

  1. Власюк Альона Сергіївна
  2. Кравченко Алла Андріївна
  3. Лоза Ірина Петрівна
  4. Пилипенко Інна Анатоліївна
  5. Титаренко Євгеній Сергійович
  6. Шумська Тетяна Петрівна
Адреса закладу:
Верба І.А.
19000 Черкаська обл.,
м. Канів, вул. Дніпробудівська, 2

(8-047-36)3-21-36 kanivschool4@ukr.net
kaniv@at.ua або vikshatilo@gmail.com
Місцезнаходження закладу
sample map