Адміністрація Канівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №4


Важливе місце в роботі школи займає проблема управлінської діяльності. Для досягнення взаємозв'язку навчального, розвивального й мотиваційного компонентів навчання, бажання краще донести до учня вимоги загальноосвітньої програми, директор школи Верба Ірина Анатоліївна та її заступники Вихрестюк Наталія Миколаївна, Стельмашенко Ольга Володимирівна, Тесля Світлана Василівна керуються таким принципом: "Урок - це творча співпраця учителя й учня, а адміністрація повинна забезпечувати наступність і безперервність навчального процесу, психологічне супроводження та підвищення методичного рівня, надихати на творче ставлення до своєї справи".

 
Директор школи
Верба
Ірина Анатоліївна

 

Верба Ірина Анатоліївна, учитель хімії за фахом, ерудована, відповідальна, повна сил та енергії. У квітні 2015 року вона закінчила університет менеджменту Академії педагогічних наук України та отримала другу вищу освіту.

 

Заступник директора школи
з навчально-виховної роботи

Вихрестюк
Наталія Мколаївна


 

Вихрестюк Наталія Миколаївна має необхідний керівникові широкий кругозір, знає діючі нормативні акти та закони, цілісно сприймає різні життєві ситуації. Вміє тактично розв'язувати виникаючі проблеми. Людина самостійна, відповідальна і бачить не лише сьогоднішній чи завтрашній день, а й віддалену перспективу. Уважно слідкує за змінами в педагогічній теорії й практиці навчально-виховного процесу. Цікавиться та вміло орієнтується у широкому спектрі інноваційних технологій щодо створення освітньо-розвиваючого середовища, в якому формується особистість дитини. Маючи високий рівень власної професійної підготовки, Наталія Миколаївна не тільки блискуче викладає математику, а й серйозно ставиться до підвищення фахової майстерності та професіоналізму всіх учителів школи.
 
Має державні нагороди і звання: Знак Відмінник освіти України, 2001 р.; Грамота Міністерства освіти України,1996 р. 
Заступник
директора школи з навчально-виховної роботи
 
Стельмашенко
Ольга Володимирівна

Стельмашенко Ольга Володимирівна має високий рівень професійної майстерності, постійно знаходиться у творчому пошуку нових ідей та залучає до цього вчителів початкової школи. У своїй роботі використовує інноваційні форми, методи та засоби проведення уроків. Серйозно ставиться до підвищення фахової майстерності молодих вчителів. Проводить спостереження уроків, апробацію різних наукових підходів корегування педагогічного процесу. Впливає на розвиток особистості, приділяючи значну увагу формуванню у дітей сучасного світогляду.
Викладає предмети суспільно-гуманітарного циклу. Є засновником шкільної громадської організації старшокласників "Співдружність" та понад десять років успішно керує його роботою. У 2005 році брала участь у обласній педагогічній виставці "Освіта Черкащини-2005". ЇЇ навчальний посібник "Духовні цінності жінок України в роки Великої Вітчизняної війни" відзначений дипломом Головного управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації. Стельмашенко Ольга Володимирівна лауреат премії ім.Захаренка.

Персональний сайт Стельмашенко Ольги Володимирівни https://sites.google.com/site/metodicniporadi/

Адреса закладу:
Верба І.А.
19000 Черкаська обл.,
м. Канів, вул. Дніпробудівська, 2

(8-047-36)3-21-36 kanivschool4@ukr.net
kaniv@at.ua або vikshatilo@gmail.com
Місцезнаходження закладу
sample map