з математики: 

  1. Саленко Максим, 6 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Ігнатенко Т.М.
  2. Даниленко Артем, 7-В - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бузницька В.І.
  3. Костенко Тетяна, 9-Б - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Хабарова М.М.
  4. Бодров Тимофій, 10-А - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Веретільник О.П.
  5. Бодров Тимофій, 10-А - ІII місце ІІI етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Веретільник О.П.
  6. Білик Тетяна, 11-В - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бузницька В.І.
  7. Якименко Іван, 6 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик Л.П.

 з фізики:

  1. Мухін Сергій, 9 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик В.Г.
  2. Кулик Ігор, 11-В - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик В.Г.
  3. Васик Олег, 11-В - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик В.Г.
  4. Васик Олег, 11-В - ІІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик В.Г.
  5. Черевишня Світлана, 11-В - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик В.Г.
  6. Толоконніков Ілля, 8 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бобро Т.М.
  7. Решетняк Валентина, 9 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик В.Г.
 з хімії:
  1. Тертична Наталія, 11-Б - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
  2. Іванченко Леся, 11-В - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
  3. Дрозденко Тетяна, 8-А - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
 з інформатики:
  1. Банько Сергій, 11-В - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Шатило С.С.
  2. Погребний Дмитро, 11-В - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Шатило С.С.
 з економіки:
  1. Гаєр Ростислав, 11-Б - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  2. Гаєр Ростислав, 11-Б - ІІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  3. Гавура Анастасія, 11-Б - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  4. Козиний Олег, 10-А - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
з географії:
  1. Приходько Ірина, 8-А - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  2. Дрозденко Тетяна, 8-А - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  3. Ткач Ігор, 7-Б - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  4. Захарова Юлія, 9-й клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Волинець М.А.
з української мови:
  1. Петренко М., 7 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Даник А.В.
  2. Костенко Тетяна, 9-Б - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Сесорова Г.Г.
  3. Кравченко Алла, 11-В - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Горленко О.Г.
  4. Іванченко Леся, 11-В - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Горленко О.Г.
  5. Власюк Альона, 11-А - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Даник А.В.
з англійської мови:
  1. Мірошник Юлія, 8-А - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Лагутіна Н.Г.
  2. Дрозденко Тетяна, 8-А - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Лагутіна Н.Г.
з біології:
  1. Костенко Тетяна, 9-Б - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М.
  2. Ніколаєнко Марина, 9-Б - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М.
  3. Гаєр Ростислав, 11-Б - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М.
з історії: 
  1. Гаєр Ростислав, 11-Б клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Стельмашенко О.В.
  2. Приходько Ірина, 8-А клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Тімуш Л.О.

з обслуговуючої праці і трудового навчання: 

  1. Полішко С., 9-й клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Падалко М.І.
Адреса закладу:
Верба І.А.
19000 Черкаська обл.,
м. Канів, вул. Дніпробудівська, 2

(8-047-36)3-21-36 kanivschool4@ukr.net
kaniv@at.ua або vikshatilo@gmail.com
Місцезнаходження закладу
sample map