з математики:
- Саленко Максим, 6 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Ігнатенко Т.М.
- Даниленко Артем, 7-В - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бузницька В.І.
- Костенко Тетяна, 9-Б - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Хабарова М.М.
- Бодров Тимофій, 10-А - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Веретільник О.П.
- Бодров Тимофій, 10-А - ІII місце ІІI етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Веретільник О.П.
- Білик Тетяна, 11-В - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бузницька В.І.
- Якименко Іван, 6 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик Л.П.
|
з фізики:
- Мухін Сергій, 9 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик В.Г.
- Кулик Ігор, 11-В - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик В.Г.
- Васик Олег, 11-В - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик В.Г.
- Васик Олег, 11-В - ІІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик В.Г.
- Черевишня Світлана, 11-В - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик В.Г.
- Толоконніков Ілля, 8 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бобро Т.М.
- Решетняк Валентина, 9 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик В.Г.
|
з хімії:
- Тертична Наталія, 11-Б - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
- Іванченко Леся, 11-В - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
- Дрозденко Тетяна, 8-А - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
|
з інформатики:
- Банько Сергій, 11-В - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Шатило С.С.
- Погребний Дмитро, 11-В - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Шатило С.С.
|
з економіки:
- Гаєр Ростислав, 11-Б - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
- Гаєр Ростислав, 11-Б - ІІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
- Гавура Анастасія, 11-Б - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
- Козиний Олег, 10-А - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
|
з географії:
- Приходько Ірина, 8-А - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
- Дрозденко Тетяна, 8-А - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
- Ткач Ігор, 7-Б - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
- Захарова Юлія, 9-й клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Волинець М.А.
|
з української мови:
- Петренко М., 7 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Даник А.В.
- Костенко Тетяна, 9-Б - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Сесорова Г.Г.
- Кравченко Алла, 11-В - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Горленко О.Г.
- Іванченко Леся, 11-В - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Горленко О.Г.
- Власюк Альона, 11-А - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Даник А.В.
|
з англійської мови:
- Мірошник Юлія, 8-А - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Лагутіна Н.Г.
- Дрозденко Тетяна, 8-А - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Лагутіна Н.Г.
|
з біології:
- Костенко Тетяна, 9-Б - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М.
- Ніколаєнко Марина, 9-Б - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М.
- Гаєр Ростислав, 11-Б - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М.
|
з історії:
- Гаєр Ростислав, 11-Б клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Стельмашенко О.В.
- Приходько Ірина, 8-А клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Тімуш Л.О.
|
з обслуговуючої праці і трудового навчання:
- Полішко С., 9-й клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Падалко М.І.
|