з математики:

  1. Мелащенко Анастасія, 8-В - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бузницька В.І.
  2. Костенко Тетяна, 10-Б - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Хабарова М.М.
  3. Бодров Тимофій, 11-А - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Веретільник О.П.
  4. Древаль Олена, 11-А - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Веретільник О.П.
  5. Гаренских Денис, 6 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Приходько Л.О.

з фізики:

  1. Ткач Ігор, 8-Б - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик В.Г.
  2. Ткач Ігор, 8-Б - ІІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик В.Г.
  3. Семенов Костянтин, 10-Б - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик В.Г.
  4. Шишман Олександр, 8-В - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бобро Т.М.
  5. Костенко Тетяна, 10-Б - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бобро Т.М.

з хімії:

  1. Білокінь Світлана, 10-Б - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
  2. Костенко Тетяна, 10-Б - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
  3. Дрозденко Тетяна, 9-А - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
  4. Банько Єлизавета, 8-В - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.

з інформатики:

  1. Пелих Владислав, 11-А - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Шатило В.Я.

з економіки:

  1. Білик Оксана, 11-Б - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  2. Костенко Тетяна, 10-Б - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  3. Костенко Тетяна, 10-Б - ІІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  4. Захарова Юлія, 10-Б - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  5. Сопільняк Олена, 11-Б - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.

з географії:

  1. Дрозденко Тетяна, 9-А - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.

з української мови:

  1. Дрозденко Тетяна, 9-А - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Даник А.В.
  2. Кобзєва Марія, 8-Б - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Даник А.В.

з англійської мови:

  1. Козиний Олег, 11-А - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Лагутіна Н.Г.
  2. Дрозденко Тетяна, 9-А - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Лагутіна Н.Г.
  3. Дрозденко Тетяна, 9-А - ІІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Лагутіна Н.Г.
  4. Банько Єлизавета, 8-В - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Лагутіна Н.Г.

з біології:

  1. Підгорний Юрій, 9-В - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Володченко Т.С.
  2. Білокінь Світлана, 10-Б - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М.

з історії:

  1. Хоменко Валентина, 11-Б - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Гоголь О.В.

з правознавства:

  1. Кобзаренко Оксана, 9-В - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Чернявський Є.О.
Адреса закладу:
Верба І.А.
19000 Черкаська обл.,
м. Канів, вул. Дніпробудівська, 2

(8-047-36)3-21-36 kanivschool4@ukr.net
kaniv@at.ua або vikshatilo@gmail.com
Місцезнаходження закладу
sample map