з математики:

  1. Костенко Тетяна, 11-Б - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Хабарова М.М.
  2. Романов Олександр, 10-В - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Веретільник О.П.
  3. Пліско Тетяна, 9-А - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик Л.П.
  4. Даниленко Артем, 9-В - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бузницька В.І.
  5. Кожушко Тетяна, 6-й клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бузницька В.І.
  6. Шевченко Інна, 6-й клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бузницька В.І.
з фізики:
  1. Семенов Костянтин, 11-Б - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик В.Г.
  2. Лаврухін Павло, 8-й клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик В.Г.
  3. Саленко Максим, 8-й клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик В.Г.
  4. Якименко Іван, 8-й клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик В.Г.
  5. Шишман Олександр, 9-В - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бобро Т.М.
  6. Ткач Ігор, 9-Б - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик В.Г.
  7. Романов Олександр, 10-В - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бобро Т.М.
з хімії:
  1. Кобзаренко Оксана, 10-В - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
  2. Артюк Олександр, 10-В - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
  3. Банько Єлизавета, 9-В - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
  4. Фурманенко Руслан, 8-й клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
  5. Рибальченко Дмитро, 8-й клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
з інформатики:
  1. Костенко Тетяна, 11-Б - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Шатило С.С.
  2. Препіяло Андрій, 9-Б - ІII місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Шатило В.Я
з економіки:
  1. Приходько Ірина, 10-А - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  2. Вареніченко Катерина, 10-А - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  3. Андрущак Тетяна, 10-й клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  4. Костенко Тетяна, 11-Б - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  5. Костенко Тетяна, 11-Б - ІІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
з географії:
  1. Дрозденко Тетяна, 10-А - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  2. Решетняк Валентина, 11-В - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Волинець М.А.
  3. Приходько Ірина, 10-А - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Волинець М.А.
  4. Рибальченко Дмитро, 8-й клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Волинець М.А.
  5. Якименко Іван, 8-й клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Волинець М.А.
з англійської мови:
  1. Дрозденко Тетяна, 10-А - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Лагутіна Н.Г.
  2. Мелащенко Анастасія, 9-й клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Лагутіна Н.Г.
з біології:
  1. Ніколаєнко Марина, 11-Б - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М.
  2. Підгайна Марія, 11-Б - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М.
  3. Вареніченко Катерина, 10-А - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Володченко Т.С.
  4. Підгорний Юрій, 10-В - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Володченко Т.С.
  5. Мелащенко Анастасія, 9-й клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Володченко Т.С.
  6. Банько Єлизавета, 9-й клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Володченко Т.С.
з історії:
  1. Ніколаєнко Марина, 11-Б - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Гоголь О.В.
  2. Приходько Ірина, 10-А - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Плюснова С.Ю.
  3. Білик Олена, 10-А - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Плюснова С.Ю.
  4. Препіяло Андрій, 9-Б - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Гоголь О.В.

з правознавства:

  1. Мелащенко Анастасія, 9-й клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Філенко І.В.

з обслуговуючої праці і трудового навчання:

  1. Кошурко Тетяна, 9-й клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Ярошенко Л.М.
з української мови:
  1. Дрозденко Тетяна, 10-А - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Даник А.В.
  2. Кобзєва Марія, 9-й клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Даник А.В.
  3. Подолянюк Анна, 8-й клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кух О.Г.
  4. Чернявська Анна, 7-й клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кух О.Г.
Адреса закладу:
Верба І.А.
19000 Черкаська обл.,
м. Канів, вул. Дніпробудівська, 2

(8-047-36)3-21-36 kanivschool4@ukr.net
kaniv@at.ua або vikshatilo@gmail.com
Місцезнаходження закладу
sample map