з математики:

  1. Романов Олександр, 11-В - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Веретільник О.П.
  2. Даниленко Артем, 10-В - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бузницька В.І.
  3. Саленко Максим, 9-В - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик Л.П.
  4. Лаврухін Павел, 9-В - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик Л.П.
  5. Баліцька Анастасія, 6-Б - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Веретільник В.І.

з географії:

  1. Проценко Юлія, 7 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  2. Чернявська Анна, 8-В - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Волинець М.А.
  3. Якименко Іван, 9-В - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Волинець М.А.
  4. Рибальченко Дмитро, 9-В - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Волинець М.А.
з фізики:
  1. Романов Олександр 11-В - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бобро Т.М.
  2. Ткач Ігор, 10-Б - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик В.Г.
  3. Даниленко Артем 10-В - ІII місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бобро Т.М.
  4. Лаврухін Павло, 9-B - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик В.Г.
  5. Чернявська Анна, 8-B - ІIІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бобро Т.М.

з хімії:

  1. Харченко Євген, 8-В - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
  2. Робачинська Ірина, 8-В - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
  3. Саленко Максим, 9-В - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
  4. Фурманенко Руслан, 9-В - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
  5. Даниленко Артем, 10-В - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
  6. Банько Єлизавета, 10-В - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.

з інформатики:

  1. Препіяло Андрій, 10-Б - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Шатило В.Я.
  2. Романов Олександр, 11-В - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Шатило В.Я.
з економіки:
  1. Філенко Альона, 10-В - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  2. Ситник Тетяна, 10-Б - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.

з біології:

  1. Мачача Анастасія, 8-В - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М.
  2. Якименко Іван, 9-Б - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М.
  3. Мелащенко Анастасія, 10-В - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Володченко Т.С.

з правознавства:

  1. Мальцевич Ксенія, 9-А - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Філенко І.В.
  2. Земляна Ірина, 9-А - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Філенко І.В.

з англійської мови:

  1. Заклинський Ярослав, 8-В - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Лагутіна Н.Г.
  2. Дрозденко Тетяна, 9-А - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Лагутіна Н.Г.

з історії:

  1. Лактіонов Артем, 10-В - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Гоголь О.В.
  2. Якименко Іван, 9-Б - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Хоменко С.Ю.
з обслуговуючої праці і трудового навчання:

  1. Кусенко Оксана, 9-Г - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Ярошенко Л.М.

 з української мови:

  1. Проценко Юлія, 7-Б - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Небогіна Л.М.
  2. Синьоока Анна, 7-В - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Небогіна Л.М.
  3. Чернявська Анна, 8-В - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кух О.Г.
  4. Подолянюк Анна, 9-В - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кух О.Г.
  5. Мелащенко Анастасія, 10-В - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Даник А.В.
  6. Дрозденко Тетяна, 11-А - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Даник А.В.
Адреса закладу:
Верба І.А.
19000 Черкаська обл.,
м. Канів, вул. Дніпробудівська, 2

(8-047-36)3-21-36 kanivschool4@ukr.net
kaniv@at.ua або vikshatilo@gmail.com
Місцезнаходження закладу
sample map