з математики:
  1. Іванченко Костянтин, 6 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик Л.П.
  2. Коваленко Даніїл, 7 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик Л.П.
  3. Волинець Ярослав, 8 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Хабарова М.М.
  4. Островна Божена, 8 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Хабарова М.М. 
  5. Шатило Софія, 9 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Шатило В.Я. 
  6. Бабич Ярослава, 10 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Веретільник О.П.
з фізики: 
  1. Мушинський Богдан, 8 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик В.Г.  
  2. Позивайло Ганна, 8 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик В.Г. 
  3. Шатило Софія, 9 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бобро Т.М.
  4. Гаренских Денис, 11 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бобро Т.М. 
  5. Хабаров Ігор, 11 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бобро Т.М.
з хімії:
  1. Шатило Софія, 9 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
  2. Чернявська Анна, 11 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
  3. Волинець Ярослав, 8 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
з географії:
  1. Проценко Юлія, 10 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  2. Горбатенко Владислав, 11 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Волинець М.А.
  3. Шатило Софія, 9 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель  Волинець М.А.
  4. Долгушин Владислав, 9 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Волинець М.А.
  5. Волинець Ярослав, 8 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Волинець М.А.
  6. Саприга Роман, 7 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  7. Дюміна Анна, 7 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
з економіки:
  1. Бойко Катерина, 11 клас - ІІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  2. Проценко Юлія, 10 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  3. Кожушко Тетяна, 10 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  4. Пождема Наталія, 10 клас - ІІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
з біології:
  1. Бичук Михайло, 11 клас - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель  Козаренко Н.М.
  2. Проценко Юлія, 10 клас - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель  Володченко Т.С.
  3. Кожушко Тетяна, 10 клас - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Володченко Т.С.
  4. Шатило Софія, 9 клас - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель  Володченко Т.С.
  5. Волинець Ярослав, 8 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М.
  6. Лобунець Ірина, 8 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М.
  7. Мельник Сергій, 8 клас - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель  Володченко Т.С.
з інформатики:
  1. Семенов Михайло, 11 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Шатило С.С.
  2. Заклинський Ярослав, 11 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Шатило В.Я.
з української мови:
  1. Чернявська Анна, 11 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кух О.Г.
  2. Проценко Юлія, 10 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Небогіна Л.М.
  3. Журавель Анастасія, 9 клас  - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кух О.Г.
  4. Волинець Ярослав, 8 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Шишман А.В.
  5. Саприга Роман, 8 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Шишман А.В.

з англійської мови:

  1. Мачача Анастасія, 11 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Федорова О.Є.
  2. Синьоока Анна, 10 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Гавура О.О.
  3. Шатило Софія, 9 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Лагутіна Н.Г.

з історії:

  1. Шатило Софія, 9 клас - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Гоголь О.В.

з російської мови і літератури:

  1. Проценко Юлія, 10 клас - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Горбатенко Г.А.
  2. Кожушко Тетяна, 10 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Горбатенко Г.А.
  3. Моцна Альона, 10 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Горбатенко Г.А.
  4. Шатило Софія, 9 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Незамай В.А.
  5. Волинець Ярослав, 8 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Горбатенко Г.А.

з правознавства:

  1. Проценко Юлія, 10 клас - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Філенко І.В.
  2. Шатило Софія, 9 клас - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Острова Л.П.
з астрономії:
  1. Гаренских Денис, 11 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Шатило С.С.

з обслуговуючої праці і трудового навчання:

  1. Кусенко Оксана, 10 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Ярошенко Л.М.
  2. Акименко Андрій, 9 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бойко С.А.
з екології:
  1. Горбатенко Владислав, 11 клас - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель  Козаренко Н.М.
  2. Проценко Юлія, 10 клас - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель  Володченко Т.С.
  3. Шатило Софія, 9 клас - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель  Володченко Т.С.
  4. Вітенко Марина, 9 клас - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель  Володченко Т.С.










Адреса закладу:
Верба І.А.
19000 Черкаська обл.,
м. Канів, вул. Дніпробудівська, 2

(8-047-36)3-21-36 kanivschool4@ukr.net
kaniv@at.ua або vikshatilo@gmail.com
Місцезнаходження закладу
sample map