з математики:
  1. Дудік Анна, 6 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик Л.П.
  2. Мінаков Ігор, 7 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик Л.П.
  3. Іванченко Костянтин, 7 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик Л.П.
  4. Островна Бажена, 9 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Хабарова М.М. 
  5. Волинець Ярослав, 9 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Хабарова М.М.
  6. Касіч Надія, 9 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель  Хабарова М.М.
  7. Тютюнник Надія,  10 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик Л.П.
  8. Тютюнник Надія,  10 клас - ІІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик Л.П.
  9. Кожушко Тетяна,  11 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель  Хабарова М.М.
з фізики: 
  1. Сорока Анна, 11 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бобро Т.М. 
  2. Бабич Ярослава, 11 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бобро Т.М.
  3. Шатило Софія, 10 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бобро Т.М.
  4. Мальцевич Олексій, 8 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель  Бобро Т.М.   
  5. Коваленко Даніїл, 8 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель  Бобро Т.М.

з хімії:

  1. Проценко Юлія, 11 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
  2. Шатило Софія, 10 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й. 
  3. Шатило Софія, 10 клас - ІІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й. 
  4. Волинець Ярослав, 9 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
  5. Волинець Ярослав, 9 клас - ІІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
  6. Островна Бажена, 9 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
  7. Мальцевич Олексій, 8 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
з географії:
  1. Пождема Наталія, 11 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель   Захарова Л.О.
  2. Проценко Юлія, 11 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  3. Проценко Юлія, 11 клас - ІІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  4. Шатило Софія, 10 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель  Волинець М.А.
  5. Шатило Софія, 10 клас - ІІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель  Волинець М.А.
  6. Волинець Ярослав, 9 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Волинець М.А.
  7. Волинець Ярослав, 9 клас - ІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Волинець М.А.
  8. Островна Бажена, 9 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Волинець М.А.
з економіки:
  1. Проценко Юлія, 11 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  2. Кожушко Тетяна, 11 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О. 
  3. Пождема Наталія, 11 клас - ІІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  4. Шатило Софія, 10 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель  Захарова Л.О.
  5. Шатило Софія, 10 клас - ІІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель  Захарова Л.О.
  6. Мельник Марія, 10 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель  Захарова Л.О.
з біології:
  1. Проценко Юлія, 11 клас - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель  Володченко Т.С. 
  2. Проценко Юлія, 11 клас - ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель  Володченко Т.С. 
  3. Шатило Софія, 10 клас - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель  Володченко Т.С.
  4. Журавель Анастасія,  10 клас - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель  Козаренко Н.М.
  5. Волинець Ярослав, 9 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М.
  6. Волинець Ярослав, 9 клас - ІІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М.
  7. Мельник Сергій, 9 клас - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель  Володченко Т.С.
  8. Лобунець Ірина, 9 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М.
  9. Саприга Роман, 8 клас - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель   Козаренко Н.М.
  10. Саприга Роман, 8 клас - І місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель   Козаренко Н.М.
  11. Мальцевич Олексій, 8 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М.
з екології:
  1. Проценко Юлія, 11 клас - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель  Володченко Т.С. 
  2. Проценко Юлія, 11 клас - І місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель  Володченко Т.С. 
  3. Шатило Софія, 10 клас - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель  Володченко Т.С.
  4. Шатило Софія, 10 клас - ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель  Володченко Т.С.
  5. Журавель Анастасія, 10 клас - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель  Козаренко Н.М.
з інформатики:
  1. Михайлевський Богдан, 11 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Шатило С.С.
  2. Сорока Анна, 11 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Шатило В.Я.
з інформаційних технологій:
  1. Кожушко Тетяна, 11 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Шатило С.С.
з української мови:
  1. Журавель Анастасія, 10 клас  - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кух О.Г.
  2. Волинець Ярослав, 9 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Шишман А.В.
  3. Саприга Роман, 8 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Шишман А.В.

з англійської мови:

  1. Синьоока Анна, 11 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Гавура О.О.
  2. Шатило Софія, 10 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Лагутіна Н.Г. 
  3. Журавель Анастасія, 10 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Гавура О.О.
  4. Науменко Валерія, 9 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Гавура О.О.
  5. Конушева Каміла, 8 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Федорова О.Є.
  6. Саприга Роман, 8 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель  Федорова О.Є. 

з історії:

  1. Саприга Роман, 8 клас - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Острова Л.П.

з правознавства:

  1. Шатило Софія, 10 клас - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Острова Л.П.

з російської мови і літератури:

  1. Конушева Каміла, 9 клас - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Незамай В.А.
  2. Конушева Каміла, 9 клас - ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель  Незамай В.А.
  3. Волинець Ярослав, 9 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Горбатенко Г.А.
  4. Кураченко Анна, 8 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Незамай В.А.
  5. Саприга Роман, 8 клас - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Горбатенко Г.А.
з астрономії:
  1. Кожушко Тетяна, 11 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Шатило С.С.

з обслуговуючої праці і трудового навчання:

  1. Кожушко Тетяна, 11 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Ярошенко Л.М.
  2. Коноваленко Роман, 11 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бойко С.А.

Адреса закладу:
Верба І.А.
19000 Черкаська обл.,
м. Канів, вул. Дніпробудівська, 2

(8-047-36)3-21-36 kanivschool4@ukr.net
kaniv@at.ua або vikshatilo@gmail.com
Місцезнаходження закладу
sample map