з математики:

  1. Омельченко Владислав, 7 клас - ІIІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель  Ігнатенко Т.М.
  2. Іванченко Костянтин, 8 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель  Хабарова М.М.
  3. Островна Бажена, 10 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Хабарова М.М.
  4. Волинець Ярослав, 10 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Хабарова М.М.
  5. Дехтяренко Ілля, 10 клас - ІIІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Хабарова М.М.
  6. Журавель Анастасія, 11 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель  Кулик Л.П. 
  7. Тютюнник Надія, 11 клас - IІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Кулик Л.П.
  8. Аштема Ірина, 11 клас - ІII місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель   Кулик Л.П.   
 

з фізики:

  1. Шатило Софія, 11 клас - ІI місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бобро Т.М.
  2. Волинець Ярослав, 10 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бобро Т.М.  
  3. Волинець Ярослав, 10 клас - ІІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бобро Т.М.  
  4. Дехтяренко Ілля, 10 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бобро Т.М.  
  5. Островна Бажена, 10 клас  - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Бобро Т.М.
  6. Островний Назар, 8 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель  Шатило С.С.  

з хімії:

  1. Шатило Софія, 11 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
  2. Шатило Софія, 11 клас - І місце ІIІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й. 
  3. Волинець Ярослав, 10 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й. 
  4. Волинець Ярослав, 10 клас - ІІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
  5. Островна Бажена, 10 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й. 
  6. Іванченко Костянтин, 9 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
  7. Саприга Роман, 9 клас - ІI місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
  8. Мальцевич Олексій, 9 клас - IIІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Білокінь Г.Й.
  9. Омельченко Владислав, 7 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М.  

з географії:

  1. Шатило Софія, 11 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Волинець М.А.
  2. Шатило Софія, 11 клас - ІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Волинець М.А. 
  3. Вітенко Марина, 11 клас - IІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Волинець М.А.
  4. Волинець Ярослав, 10 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Волинець М.А.
  5. Волинець Ярослав, 10 клас - ІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Волинець М.А. 
  6. Дехтяренко Ілля, 10 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Волинець М.А.
  7. Саприга Роман, 9 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  8. Саприга Роман, 9 клас - ІII місце ІIІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  9. Островний Назар, 8 клас - IIІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О. 
  10. Омельченко Владислав, 7 клас - І місце ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель  Волинець М.А.

з економіки:

  1. Шатило Софія, 11 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  2. Шатило Софія, 11 клас - ІІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.
  3. Мельник Марія, 11 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Захарова Л.О.

з біології:

  1. Шатило Софія, 11 клас - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Володченко Т.С.
  2. Волинець Ярослав, 10 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М.
  3. Волинець Ярослав, 10 клас - ІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М.
  4. Саприга Роман, 9 клас - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М. 
  5. Саприга Роман, 9 клас - IIІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М. 
  6. Мальцевич Олексій, 9 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М.
  7. Самойленко Світлана, 9 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М.
  8. Іванченко Костянтин, 8 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М.
  9. Філенко Олексaндр, 8 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М.
  10. Омельченко Владислав, 7 клас  - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Володченко Т.С. 
  11. Новохатько Надія, 7 клас  - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Володченко Т.С. 
  12. Джигир Юлія, 7 клас  - IІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Володченко Т.С. 

з екології:

  1. Шатило Софія, 11 клас - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Володченко Т.С.
  2. Шатило Софія, 11 клас - ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Володченко Т.С.
  3. Журавель Анастасія, 11 клас - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М.
  4. Журавель Анастасія, 11 клас - ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М.
  5. Фурман Ольга, 10 клас - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М.
  6. Фурман Ольга, 10 клас - ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М.
  7. Конушева Каміла, 10 клас - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М.  
  8. Лобунець Ірина, 10 клас - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Козаренко Н.М.  

з інформатики:

  1. Дехтяренко Ілля, 10 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Шатило С.С.

з інформаційних технологій:

  1. Опанасенко Олександра, 11 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Шатило С.С.
  2. Опанасенко Олександра, 11 клас - ІІІ місце ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Шатило С.С. 
  3. Мігаль Максим, 11 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Шатило В.Я.
з української мови:
  1. Волинець Ярослав, 10 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Шишман А.В.
  2. Саприга Роман, 9 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Шишман А.В.
  3. Саприга Роман, 9 клас - ІІ місце ІIІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Шишман А.В.
з англійської мови:
  1. Вітенко Марина, 11 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Лагутіна Н.Г. 
  2. Науменко Валерія, 10 клас - ІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Гавура О.О.
  3. Конушева Каміла, 10 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Гавура О.О. 
  4. Леоновець Софія, 9 клас - ІІІ місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Федорова О.Є.
  5. Іванченко Костянтин, 8 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Лагутіна Н.Г. 
з історії:
  1. Мальцевич Олексій, 9 клас - І місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Острова Л.П.
з правознавства:
  1. Кураченко Анна, 9 клас - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Острова Л.П.
  2. Дробаха Анна, 9 клас - ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Острова Л.П.

з російської мови і літератури:

  1. Кураченко Анна, 9 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Незамай В.А.
  2. Дробаха Анна, 9 клас - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Незамай В.А.

з фізичної культури:

  1. Препіяло Олександра, 11 клас - І місце ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади - учитель Антонова С.І.
  2. Горбик Олександр, 11 клас - ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади - учитель Антонова С.І.



 



 



 

Адреса закладу:
Верба І.А.
19000 Черкаська обл.,
м. Канів, вул. Дніпробудівська, 2

(8-047-36)3-21-36 kanivschool4@ukr.net
kaniv@at.ua або vikshatilo@gmail.com
Місцезнаходження закладу
sample map