з біології:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель,що підготував

Місце

Саприга Роман

10

№4

Козаренко Н.М.

І

Мальцевич Олексій

10

№4

Козаренко Н.М.

ІІ

Волинець Ярослав

11

№4

Козаренко Н.М.

І

Омельченко В.

8

№4

Володченко Т.С.

І

Ігнатюк Богдан

8

№4

Володченко Т.С.

ІІ

з екології

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель,що підготував

Місце

Лобунець Ірина

11

№4

Козаренко Н.М.

ІІІ

Мальцевич Олексій

10

№4

Козаренко Н.М.

І

з хімії:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Жарков Богдан

7

№4

Козаренко Н.М.

І

Іванченко Костянтин

9

№4

Білокінь Г.Й.

І

Островський Назар

9

№4

Білокінь Г.Й.

ІІІ

Волинець Ярослав

11

№4

Білокінь Г.Й.

І

Дехтяренко Ілля

11

№4

Білокінь Г.Й.

ІІ

з географії

Іванченко Костянтин

9

№4

Захарова Л.О.

ІІІ

Ігнатюк Богдан

8

№4

Волинець М.А.

ІІІ

Саприга Роман

10

№4

Захарова Л.О.

І

Мальцевич Олексій

10

№4

Захарова Л.О.

ІІ

з фізики:

Прізвище, ім’я учня

 Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Пасічна Діана

10

№4

Бобро Т.М.

ІІ

Саприга Роман

10

№4

Бобро Т.М.

І

Волинець Ярослав

11

№4

Бобро Т.М.

І

 Островна Бажена

11

№4

Бобро Т.М.

ІІ

Жарков Богдан

7

№4

Бобро Т.М.

ІІІ

Попов Олег

7

№4

Бобро Т.М.

ІІІ

з історії:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Лобунець Ірина

11

№4

Стельмашенко А.В., Хоменко С.Ю.

ІІІ

Панченко Оксана

9

№4

Хоменко С.Ю., Стельмашенко О.В.

ІІІ

з англійської мови:

Саприга Роман

10

№4

Лагутіна Н.Г.

ІІ

Леонавець Софія

10

№4

Лагутіна Н.Г.

ІІІ

Дехтяренко Ілля

11

№4

Лагутіна Н.Г.

ІІІ

Джигир Юлія  

8

№4

Лагутіна Н.Г.

ІІ

Меженцева Ірина

9

№4

Лагутіна Н.Г.

ІІ

з української мови:

Прізвище, ім‘я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Волинець Ярослав

11

№4

Шишман А.В.

ІІІ

Пилипенко Аліна

7

№4

Небогіна Л.М.

ІІІ

з педагогіки та психології

Прізвище, ім‘я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Дехтяренко Ілля

11

№4

Щур О.В.

ІІ

з астрономії:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель

Місце

Островий Сергій

10

№4

Бобро Т.М.

ІІ

Кураченко Анна

10

№4

Бобро Т.М.

І

Науменко Валерія

11

№4

Бобро Т.М.

ІІ

Дехтяренко Ілля

11

№4

Бобро Т.М

І

з інформатики:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Дехтяренко Ілля

11

№4

Шатило С.С.

І

з інформаційних технологій:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Конушева Каміла       

11

№4

Шатило В.Я.

І

Касіч Надія

11

№4

Шатило С.С.

ІІ

з  математики:

Прізвище, ім‘я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Печенєва Алла

8

№4

Попко О.Ю., Кулик Л.П.

І

Леоновець Арсен

8

№4

Кулик Л.П.

ІІ

Омельченко Владислав

8

№4

Ігнатенко Т.М..

ІІІ

Іванченко Костянтин

9

№4

Хабарова М.М.

І

Островна Бажена

11

№4

Хабарова М.М.

І

Волинець Ярослав

11

№4

Хабарова М.М.

ІІ

Кравченко Катерина

6

№4

Антонова Ю.В.

ІІ

Ткаченко Євгеній 

6

№4

Антонова Ю.В.

ІІ

Багаутдінов Рустам

6

№6

Бузницька Л.В.

ІІ

Виноградов Владислав

6

№4

Хабарова М.М.

ІІІ

з фізкультури:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Хрипко Владислав

11

№4

Антонова С.І

ІІ



 

Адреса закладу:
Верба І.А.
19000 Черкаська обл.,
м. Канів, вул. Дніпробудівська, 2

(8-047-36)3-21-36 kanivschool4@ukr.net
kaniv@at.ua або vikshatilo@gmail.com
Місцезнаходження закладу
sample map