з біології:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Саприга Роман

11

№4

Козаренко Н.М.

І

Печенєва Алла   

9

№4

Володченко Т.С.

І

Ігнатюк Богдан

9

№4

Володченко Т.С.

ІІ

Островний Назар

10

№4

Козаренко Н.М.

ІІ

Попов Олег

8

№4

Козаренко Н.М.

І

Жарков Богдан

8

№4

Володченко Т.С.

ІІ

з екології

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель,що підготував

Місце

Печенєва Алла   

9

№4

Володченко Т.С.

І

Мальцевич Олексій

11

№4

Козаренко Н.М.

І

з хімії:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Іванченко Костянтин

10

№4

Білокінь Г.Й.

І

Островний Назар

10

№4

Білокінь Г.Й.

ІІ

Майлат Діана

7

№4

Козаренко Н.М.

І

Ляховенко Людмила

7

№4

Козаренко Н.М.

ІІ

з географії

Ляховенко А.

7

№4

Захарова Л.О.

І

Міхович Валерія

7

№4

Захарова Л.О.

ІІ

Бруско І.

7

№4

Захарова Л.О.

ІІІ

Омельченко Владислав

9

№4

Волинець М.А.

І

Ігнатюк Богдан

9

№4

Волинець М.А.

ІІІ

Печенєва Алла

9

№4

Волинець М.А.

ІІІ

Жарко Богдан

8

№4

Волинець М.А.

ІІ

Тупало Костянтин

8

№4

Волинець М.А.

ІІІ

Мамаджанов Артем

8

№4

Волинець М.А.

ІІІ

з фізики:

Прізвище, ім’я учня

 Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Островний Назар

10

№4

Шатило С.С.

ІІІ

Додонов Карім

7

№4

Бобро Т.М.

ІІ

Міхович Валерія

7

№4

Бобро Т.М.

ІІІ

Ігнатюк Богдан

9

№4

Бобро Т.М.

ІІ

Борисенко Владислав

9

№4

Бобро Т.М.

ІІІ

Жарков Богдан

8

№4

Бобро Т.М.

І

Попов Олег

8

№4

Бобро Т.М.

ІІІ

з англійської мови:

Межирецька Ірина

10

№4

Лагутіна Н.Г.

ІІ

Жарков Богдан

8

№4

Гавура О.О.

ІІІ

з української мови:

Прізвище, ім‘я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Саприга Роман

11

№4

Сесорова Г.Г.

І

Міхович Валерія

7

№4

Сесорова Г.Г.

І

з економіки

Прізвище, ім‘я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Мальцевич Олексій

11

№4

Захарова Л.О.

ІІІ

Кураченко Анна

11

№4

Захарова Л.О.

ІІІ

з астрономії:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель

Місце

Мальцевич Олексій

11

№4

Бобро Т.М.

ІІ

Краєвий Віктор

11

№4

 Бобро Т.М.

ІІІ

з  математики:

Прізвище, ім‘я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Жарков Богдан

8

№4

Антонова Ю.В.

І

Печенєва Алла

9

№4

Хабарова М.М.

І

Ігнатюк Богдан

9

№4

Хабарова М.М.

ІІ

Баліцький Дмитро

6

№4

Шатило В.Я

І

Ваганова Єлизавета

6

№4

Шатило В.Я

ІІ

Міхович Софія

7

№4

Хабарова М.М.

І

Іванченко Костянтин

10

№4

Хабарова М.М.

І

з інформатики:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Островний Назар

10

№4

Шатило С.С.

І

Краєвий Віктор

11

№4

Шатило В.Я.

І

Давиденко Альона

11

№4

Шатило В.Я.

ІІ

з інформаційних технологій:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Краєвий Віктор

11

№4

Шатило В.Я.

І

Давиденко Альона

11

№4

Шатило В.Я.

ІІІ

Іванченко Костянтин

10

№4

Шатило В.Я.

І

Островний Назар

10

№4

Шатило С.С.

ІІІ

Філенко Олександр

10

№4

Шатило С.С.

ІІІ

Борисенко Владислав

9

№4

Шатило С.С.

І

Бейтан Владислав

9

№4

Шатило С.С.

ІІІ

з російської мови:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Омельченко Владислав

9

№4

Шумілова Л.Д.

І

Сугак Олександра

9

№4

Шумілова Л.Д.

ІІ

Самарський Олександр

9

№4

Шумілова Л.Д.

ІІІ

Межирецька Ірина

10

№4

Шумілова Л.Д.

ІІ

з правознавства

Прізвище, ім‘я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Кульша Дмитро

11

№4

Острова Л.П.

ІІІ

Байтан Владислав

9

№4

Грибенко Г.В.

ІІІ

 

Адреса закладу:
Верба І.А.
19000 Черкаська обл.,
м. Канів, вул. Дніпробудівська, 2

(8-047-36)3-21-36 kanivschool4@ukr.net
kaniv@at.ua або vikshatilo@gmail.com
Місцезнаходження закладу
sample map