Призери олімпіад


Призери Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2017-2018 н.р.

з біології:

Прізвище, ім'я учня Клас Школа Вчитель, що підготував Місце
Попов Олег 11 №4 Козаренко Н.М. І
Жарков Богдан 11 №4 Володченко Т.С. III
Міщенко Павло 10 №4 Козаренко Н.М. І
Хоменко Єлена 10 №4 Козаренко Н.М. ІІ
Борисенко Тимофій 9 №4 Володченко Т.С. І
Павелко Лев 8 №4 Володченко Т.С. І

з екології:

Прізвище, ім'я учня Клас Школа Вчитель, що підготував Місце
Кравченко Катерина 10 №4 Козаренко Н .М. І
Хоменко Єлена 10 №4 Козаренко Н .М. ІІ
Горбатенко Марія 10 №4 Козаренко Н.М. ІІІ
Попов Олег 11 №4 Козаренко Н.М. І
Жарков Богдан 11 №4 Володченко Т.С. ІІ

астрономії:

Прізвище, ім'я учня Клас Школа Вчитель, що підготував Місце
Маринчук Олег 10 №4 Шатило С.С. І
Усов Олексій 10 №4 Шатило С.С. ІІ
Чупилка Данило 11 №4 Шатило С.С. ІІІ
Костюк Андрій 9 №4 Шатило С.С. ІІІ

з хімії:

Прізвище, ім'я учня Клас Школа Вчитель, що підготував Місце
Бруско Ірина 10 №4 Білокінь Г.Й. І
Міщенко Павло 10 №4 Білокінь Г.Й. ІІ
Жарков Богдан 11 №4 Білокінь Г.Й. І

з географії:

Прізвище, ім'я учня Клас Школа Вчитель, що підготував Місце
Пашкова Аліна 10 №4 Захарова Л.О. ІІ
Білобловська Юлія 9 №4 Захарова Л.О. ІІ

з фізики:

Прізвище, ім'я учня Клас Школа Вчитель, що підготував Місце
Небогін Вадим 8 №4 Бобро Т.М. ІІ
Жарков Богдан 11 №4 Бобро Т.М. І
Чупилка Данило 11 №4 Бобро Т.М. ІІ
Додонов Кіріл 10 №4 Бобро Т.М. ІІ
Міщенко Павло 10 №4 Бобро Т.М. І

з історії:

Прізвище, ім'я учня Клас Школа Вчитель, що підготував Місце
Конушева Каріна 8 №4 Хоменко С.Ю. ІІІ
Перебій Вероніка 10 №4 Хоменко С.Ю. ІІІ
Співаков Мирослав 9 №4 Хоменко С.Ю. ІІІ

з німецької мови:

Прізвище, ім'я учня Клас Школа Вчитель, що підготував Місце
Мурашова Єлизавета 8 №4 Яковіна Т.О. І
Білобловська Юлія 9 №4 Яковіна Т.О. І

з англійської мови:

Прізвище, ім'я учня Клас Школа Вчитель, що підготував Місце
Степаненко Аліна 11 №4 Лагутіна Н.Г. ІІ
Виноградов Владислав 10 №4 Лагутіна Н.Г. ІІ

з української мови:

Прізвище, ім'я учня Клас Школа Вчитель, що підготував Місце
Попов Олег 11 №4 Шишман А.В. ІІІ
Пилипенко Аліна 11 №4 Кух О.Г. ІІ
Горбатенко Марія 10 №4 Сесорова А.Г. ІІІ
Письмак Людмила 8 №4 Небогіна Л.М. ІІІ

з економіки:

Прізвище, ім'я учня Клас Школа Вчитель, що підготував Місце
Чупилка Богдан 11 №4 Захарова Л.О. ІІІ
Перебій Вероніка 10 №4 Захарова Л.О. ІІ
Пашкова Аліна 10 №4 Захарова Л.О. ІІ

з математики:

Прізвище, ім'я учня Клас Школа Вчитель, що підготував Місце
Жарков Богдан 11 №4 Хабарова М.М. ІІІ
Чупилка Данило 11 №4 Хабарова М.М. ІІІ
Міщенко Павло 10 №4 Хабарова М.М. І
Усов Олексій 10 №4 Хабарова М.М. ІІ

з інформатики:

Прізвище, ім'я учня Клас Школа Вчитель, що підготував Місце
Усов Олексій 10 №4 Шатило В.Я. ІІІ
Шевченко Єгор 9 №4 ШатилоС.С. ІІ
Костюк Андрій 9 №4 Шатило В.Я. ІІІ
Чех Максим 11 №4 Шатило С.С. ІІ

з інформаційних технологій:

Прізвище, ім'я учня Клас Школа Вчитель, що підготував Місце
Чупилка Данило 11 №4 Шатило С.С. ІІІ
Юшко Іван 8 №4 Шатило С.С. ІІ
Костюк Андрій 9 №4 Шатило В.Я. І
Шевченко Єгор 9 №4 Шатило С.С. І
Завгородня Дарія 10 №4 Шатило С.С. І
Додонов Кіріл 10 №4 Шатило С.С. ІІІ
Небесний Роман 10 №4 Шатило В.Я. ІІІ

з технологічної праці:

Прізвище, ім'я учня Клас Школа Вчитель, що підготував Місце
Онищук Аміна 11 №4 Войтецька Н.А. ІІ

Переможцями ІІІ (обласного) етапу олімпіад з базових дисциплін стали 3 учнів нашої школи, із них: ІІ місце здобули 2 учнів, ІІІ місце – 1 учень.

Переможці ІІІ (обласного) етапу олімпіад з базових дисциплін:

  • з біології ІІ місце – Попов Олег, учень 11 класу, вчитель Козаренко Н.М.;
  • з екології ІІІ місце – Швець Анастасія, учениця 11 класу, вчитель Володченко Т.С.
  • з німецької мови ІІ місце - Білобловська Юлія, учениця 9 класу, вчитель Яковіна Т.О. 
Адреса закладу:
Верба І.А.
19000 Черкаська обл.,
м. Канів, вул. Дніпробудівська, 2

(8-047-36)3-21-36 kanivschool4@ukr.net
kaniv@at.ua або vikshatilo@gmail.com
Місцезнаходження закладу
sample map