Призери олімпіад 


Призери Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2018-2019 н.р.

з біології:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Краєвий Ілля

9

№4

Козаренко Н.М.

ІІ

Павелко Лев

9

№4

Володченко Т.С.

ІІІ

Макара Юрій

8

№4

Козаренко Н.М.

ІІІ

Войтецька Марія

11

№4

Козаренко Н.М.

І

Горбатенко Марія

11

№4

Козаренко Н.М.

ІІ

Борсенко Тимофій

10

№4

Володченко Т.С.

ІІІ

з екології:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель,що підготував

Місце

Хоменко Єлена

11

№4

Козаренко Н .М.

І

Пишинська Альона

10

№4

Володченко Т.С.

І

Володченко Нікіта

10

№4

Володченко Т.С.

ІІ

з астрономії:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Небогін Вадим

9

№4

Шатило С.С.

ІІІ

Додонов Кіріл

11

№4

Шатило С.С.

ІІ

Усов Олексій

11

№4

Шатило С.С.

ІІІ

з хімії:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Горбатенко Марія

11

№4

Білокінь Г.Й.

ІІ

Павелко Лев

9

№4

Білокінь Г.Й.

ІІ

з географії:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Пашкова Аліна

11

№4

Захарова Л.О.

ІІІ

Павелко Лев

9

№4

Волинець М.А.

ІІІ

Вдовенко Тетяна

8

№4

Захарова Л.О.

ІІ

Боровик Олександр

8

№4

Захарова Л.О.

ІІ

Цвільховський Олег

7

№4

Волинець М.А.

І

Сидоренко Іван

7

№4

Волинець М.А.

ІІ

з фізики:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Небогін Вадим

9

№4

Бобро Т.М.

ІІ

Міщенко Павло

11

№4

Бобро Т.М.

ІІ

Небесний Роман

11

№4

Бобро Т.М.

ІІІ

Вдовенко Тетяна

8

№4

Бобро Т.М.

ІІІ

з історії:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Маланчев Максим

8

№4

Хоменко С.Ю

ІІІ

Павелко Лев

9

№4

Хоменко С.Ю

І

з німецької мови:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Білобловська Юлія

10

№4

Яковіна Т.О.

І

з англійської мови:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Павелко Лев

9

№4

Гавура О.О.

ІІІ

з української мови:

Прізвище, ім‘я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Горбатенко Марія

11

№4

Сесорова А.Г.

І

Пашкова Аліна

11

№4

Сесорова А.Г.

ІІІ

Білобловська Юлія

10

№4

Шишман А.В.

І

Письмак Людмила

9

№4

Небогіна Л.М.

ІІ

Дружинін Володимир

8

№4

Небогіна Л.М.

ІІ

Пузідаров Ілля

7

№4

Кух О.Г.

І

Цвіліховський Олександр

7

№4

Небогіна Л.М.

ІІ

з економіки

Прізвище, ім‘я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Жежерун Юлія

11

№1

Стасюк О.В.

ІІ

Шеремет Іван

11

Гімназія

Бузницька Т.М.

ІІІ

Перебій Вероніка

11

№4

Захарова Л.О.

ІІІ

з математики:

Прізвище, ім‘я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Усов Олексій

11

№4

Хабарова М.М.

І

Міщенко Павло

11

№4

Хабарова М.М.

ІІІ

Підгірна Анастасія

6

№4

Сирота К.Є.

ІІІ

з інформатики:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Додонов Кірілл

11

№4

Шатило С.С.

ІІІ

Шевченко Єгор

10

№4

ШатилоС.С.

І

Костюк Андрій

10

№4

Шатило В.Я.

І

Павелко Лев

9

№4

Шатило В.Я.

І

Краєвий Ілля

9

№4

Шатило В.Я.

ІІ

з інформаційних технологій:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Костюк Андрій

10

№4

Шатило В.Я.

ІІ

Шевченко Єгор

10

№4

Шатило С.С.

ІІІ

Небогін Вадим

9

№4

Шатило В.Я.

І

Юшко Іван

9

№4

Шатило С.С.

І

Черняк Денис

9

№4

Шатило С.С.

ІІ

Павелко Лев

9

№4

Шатило В.Я.

ІІ

з правознавства

Прізвище, ім‘я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Павелко Лев

9

№4

Гоголь О.В.

ІІІ

з технологічної праці:

Прізвище, ім‘я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Іост Анастасія

9

№4

Войтецька Н.А.

ІІ

Оріщук  Аміна

11

№4

Войтецька Н.А.

ІІІ

Макара Юрій

9

№4

Калашнікова Т.М.

І

Співаков Мирослав

10

№4

Калашнікова Т.М.

І


Переможцями ІІІ (обласного) етапу олімпіад з базових дисциплін стали 4 учні нашої школи, із них: І місце – 1 учень, ІІ місце – 1 учень, ІІІ місце здобули 2 учні.

Переможці ІІІ (обласного) етапу олімпіад з базових дисциплін:

  • з екології І місце – Хоменко Єлена, учениця 11 класу, вчитель Козаренко Н.М.
  • з німецької мови ІІ місце - Білобловська Юлія, учениця 10 класу, вчитель Яковіна Т.О. 
  • з математики ІІІ місце – Усов Олексій, учень 11 класу, вчитель Хабарова М.М.
  • з біології ІІІ місце – Войтецька Марія, учениця 11 класу,  вчитель Козаренко Н.М.

 

Адреса закладу:
Верба І.А.
19000 Черкаська обл.,
м. Канів, вул. Дніпробудівська, 2

(8-047-36)3-21-36 kanivschool4@ukr.net
kaniv@at.ua або vikshatilo@gmail.com
Місцезнаходження закладу
sample map