Призери олімпіад


Призери предметних олімпіад з базових дисциплін 2019-2020 н.р.

з біології:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Цвіліховський Олександр

8

№4

Володченко Т.С.

ІІ

Сулима Іван

8

№4

Володченко Т.С.

ІІІ

Маланчев Максим

9

№4

Козаренко Н.М.

ІІІ

Краєвий Ілля

10

№4

Козаренко Н.М.

І

Павелко Лев

10

№4

Козаренко Н.М.

ІІІ

з екології

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Пишинська Альона

11

№4

Володченко Т.С.

І

Краєвий Ілля

10

№4

Козаренко Н.М.

І

з астрономії:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Небогін Вадим

10

№4

Бобро Т.М.

ІІ

Костюк Андрій

11

№4

Бобро Т.М.

ІІ

Устинов Дмитро

11

№4

Бобро Т.М.

ІІ

з хімії:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Цвіліховський Олександр

8

№4

Козаренко Н.М.

ІІ

Пузідаров Ілля

8

№4

Козаренко Н.М.

ІІІ

з географії

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Підгірна Анастасія

7

№4

Захарова Л.О.

І

Бірюкова Улляна

7

№4

Захарова Л.О.

ІІ

Павелко Лев

10

№4

Волинець М.А.

ІІІ

Білобловська Юлія

11

№4

Захарова Л.О.

ІІ

Крстюк Андрій

11

№4

Захарова Л.О.

ІІ

з фізики:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Небогін Вадим

10

№4

Бобро Т.М.

ІІ

Павелко Лев

10

№4

Бобро Т.М.

ІІІ

Устинов Дмитро

11

№4

Бобро Т.М.

ІІ

Цвіліховський Олександр

8

№4

Журавель Г.С.

ІІ

Копченко Сергій

7

№4

Бобро Т.М.

І

Матина Олексій

7

№4

Бобро Т.М.

ІІ

Сирота Олексій

7

№4

Бобро Т.М.

ІІІ

Грибеник Дар'я

9

№4

Бобро Т.М.

І

з історії:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Білобловська Юлія

11

№4

Хоменко С.Ю.

ІІІ

Павелко Лев

10

№4

Хоменко С.Ю.

ІІ

Цвіліховський Олександр

8

№4

Гоголь О.В.

ІІІ

з німецької мови:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Білобловська Юлія

11

№4

Яковіна Т.О.

І

Левченко Мілана

8

№4

Усова М.О.

ІІІ

з англійської мови:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Воюцька Владислава

8

№4

Лагутіна Н.Г.

ІІ

з української мови:

Прізвище, ім‘я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Білобловська Юлія

11

№4

Шишман А.В.

І

Дружинін Володимир

9

№4

Небогіна Л.М.

ІІ

Підгірна Анастасія

7

№4

Кух О.Г.

І

Цвіліховський Олександр

8

№4

Небогіна Л.М.

І

з економіки

Прізвище, ім‘я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Кравченко Єлизавета

10

№4

Захарова Л.О.

І

Конушева Каріна

10

№4

Захарова Л.О.

ІІ

з  математики:

Прізвище, ім‘я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Костюк Андрій

11

№4

Хабарова М.М.

І

Пишинська Альона

11

№4

Хабарова М.М.

ІІІ

Люлька Вікторія

10

№4

Хабарова М.М.

ІІ

Іванченко Сергій

7

№4

Сирота К.Є.

І

Матина Олексій

7

№4

Сирота К.Є.

ІІ

Сирота Олексій

7

№4

Сирота К.Є.

ІІ

Підгорна Анастасія

7

№4

Сирота К.Є.

ІІІ

Луцишин Богдан

6

№4

Мінакова Ю.В.

ІІІ

з інформатики:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Ванацька Вікторія

9

№4

Шатило В.Я.

ІІ

Устинов Дмитро

11

№4

Шатило С.С.

І

Костюк Андрій

11

№4

Шатило В.Я.

ІІ

з інформаційних технологій:

Прізвище, ім’я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Шевченко Єгор

11

№4

Шатило С.С.

ІІ

Костюк Андрій

11

№4

Шатило В.Я.

ІІ

Устинов Дмитро

11

№4

Шатило С.С.

ІІ

Краєвий Ілля

10

№4

Шатило В.Я.

ІІ

Павелко Лев

10

№4

Шатило В.Я.

ІІ

Вовк Артем

10

№4

Шатило В.Я.

ІІІ

Небогін Вадим

10

№4

Шатило С.С.

ІІІ

Черняк Денис

9

№4

Шатило С.С.

І

Краєвий Денис

9

№4

Шатило С.С.

І

Дружинін Володимир

9

№4

Шатило В.Я.

ІІІ

Ванацька Вікторія

9

№4

Шатило В.Я.

ІІІ

з правознавства:

Прізвище, ім‘я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Бровченко Марія

9

№4

Філенко І.В.

ІІ

з трудового навчання:

Прізвище, ім‘я учня

Клас

Школа

Вчитель, що підготував

Місце

Макара Юрій

9

№4

Литвин Т.А.

ІІ

Вітько Вікторія

9

№4

Войтецька Н.А.

ІІ

Співаков Мирослав

11

№4

Литвин Т.А.

ІІ

Конушева Каріна

11

№4

Войтецька Н.А.

ІІІ


Переможцями ІІІ (обласного) етапу олімпіад з базових дисциплін стали 3 учні нашої школи, із них: ІІ місце – 1 учень, ІІІ місце здобули 2 учні.

Переможці ІІІ (обласного) етапу олімпіад з базових дисциплін:

  • з німецької мови ІІ місце - Білобловська Юлія, учениця 10 класу, вчитель Яковіна Т.О.
  • з екології ІІІ місце - Краєвий Ілля, учень 10 класу, вчитель Козаренко Н.М.
  • з біології ІІІ місце - Краєвий Ілля, учень 10 класу, вчитель Козаренко Н.М.

 

Адреса закладу:
Верба І.А.
19000 Черкаська обл.,
м. Канів, вул. Дніпробудівська, 2

(8-047-36)3-21-36 kanivschool4@ukr.net
kaniv@at.ua або vikshatilo@gmail.com
Місцезнаходження закладу
sample map