Результати роботи

2015-2016 н.р.

Тиждень Європи у школі

З 16 по 21 травня у школі було організовано проведення Тижня Європи.

Головною метою організаторів було ознайомлення учнівської молоді з історією створення та діяльністю ЄС.

Серед учнів 8-х класів була проведена вікторина «Перевір свої знання про Європейський Союз».

Учителі та учні старших класів взяли участь у конференції « Європейський вибір України».

Цікаво та змістовно пройшли виховні заходи  «Україна – ЄС: реалії та перспективи співпраці» для учнів 9-х класів.

В новому 2015-2016 навчальному році в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 Канівської міської ради Черкаської області як структурний підрозділ євроклубу "Співдружність" розпочав свою роботу екологічний клуб «Green Kaniv» у складі:

Учні 9А класу Бурцева Вікторія, Швець Анастасія, Сидоренко Наталія, Кудрявцева Євгенія, Васільєв Антон, Мамаджанов Артем, Костюченко Олександр, Мартинович Назарій, Решетник Богдан, Тупало Костянтин, Тесля Іван, Тюрін Дмитро та керівники Волинець М. А., Гавура О.О.

Створення клубу є заходом в рамках програми «Переміни в регіоні» RITA. Ця програма здійснюється польським Фондом Освіта для Демократії та підтримує проекти які ведуть до обміну досвідом європейських держав з державами «східного блоку».

Перед початком навчального року представник нашої школи, вчитель англійської мови Гавура О.О., брала участь у польсько-українському семінарі «Swatka» який проходив у Варшаві.

 

Метою цього семінару було започаткувати співпрацю та обмін учнями шкіл Польщі та України. В ході роботи «Сватки» наша школа знайшла собі партнера- гімназію ім. Яна Павла ІІ з польського містечка Івежиці, яке розташоване в Підкарпатському воєводстві. Так,як  біля цього містечка розташований природний заповідник було вирішено створити проект під назвою «Наша спільна екосправа»

 

Метою проекту є формування та розвиток співпраці молодого покоління  країн Польщі та України у створенні безпечного екологічного майбутнього, збереженні довколишнього середовища та вихованні екологічно свідомої молоді. Формування в учнів уявлення про глобальність екологічних проблем та пошук спільних шляхів їх вирішення.

Мультикультурне спілкування та формування мовленевих навичок учнів. Розвиток умінь використання іноземної мови, розвиток навичок перекладу, письма та усного мовлення.

Проект передбачає створення спільного польско українського екологічного клубу.10 учнів з України та 10 учнів з Польщі будуть співпрацювати із заповідниками розташованими на території їх місцевостей та обмінюватись набутим досвідом у вирішенні екологічних проблем. У ході співпраці щомісячно двома мовами ( українською та англійською) буде випускатись інформаційний бюлетень "Екологічний вісник". Також члени екологічних клубів обох країн будуть проводити роз’яснювальну роботу для учнів шкіл та мешканців міста у вигляді: уроків ековистав для молодших класів, екологічних екскурсій, екологічних  флешмобів. А також допомагати в роботі працівникам природничого заповідника.

 

Протягом двох останніх місяців члени Еко клубу прийняли участь в заході «Похід  еко стежками» та відвідали «Природничий музей» Канівського Державного заповідника, а також мали практичне заняття на метеомайданчику заповідника.

Керівники клубу Волинець М.А та Гавура О.О. разом з науковими співробітниками заповідника розробили план роботи на наступні місяці

https://www.facebook.com/groups/ за цим посиланням, всі бажаючі зможуть зайти на сторінки нашої групи у facebook/

Матеріали результатів роботи євроклубу "Співдружність" можна отримати за посиланням https://drive.google.com/open?id=0B1lroLt7duHfLWJDNVNwbnYzWm8

Адреса закладу:
Верба І.А.
19000 Черкаська обл.,
м. Канів, вул. Дніпробудівська, 2

(8-047-36)3-21-36 kanivschool4@ukr.net
kaniv@at.ua або vikshatilo@gmail.com
Місцезнаходження закладу
sample map