Зарубіжну літературу викладають:

Учитель зарубіжної 
літератури

 Незамай Валентина
Анатоліївна

 

Незамай Валентина Анатоліївна має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю російська мова і література, працює в школі з 1995 року. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший вчитель». За період роботи зарекомендувала себе висококваліфікованим педагогом, який добре знає вікові особливості школярів та результативно впроваджує у навчально-виховний процес досягнення сучасної методик викладання предмету. Для покращення знань, умінь та навичок учнів розробляє пам’ятки, тести, творчі завдання. Впроваджує в практику роботи з учнями елементи інтерактивних методик та комп’ютерні технології навчання. Проводить високоефективні уроки та виховні заходи, співпрацює з батьками учнів та дбає про їх педагогізацію. Особливу увагу приділяє обдарованим учням, домагається їх високої результативності на олімпіадах, у Всеукраїнських конкурсах, турнірах.

Бере активну участь у роботі шкільного та міського методичних об’єднань. У 2012 році провела майстер-клас для вчителів міста, який мав схвальний відгук педагогів. Підготувала матеріали на виставку інноваційних технологій «Освіта Канева – 2013» «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках літератури та в позаурочний час». Педагог має ділові налагоджені контакти з усіма членами педагогічного колективу та користується з їх боку заслуженим авторитетом.

 

Учитель зарубіжної 
літератури

Шумілова
Лідія Дмитрівна

Шумілова Лідія Дмитрівна має високий рівень методичної та наукової підготовки. Свій багатий педагогічний досвід, професіоналізм , уміння зацікавити школярів своїм предметом вона реалізує в повсякденній діяльності. Чітко формулює мету, вміло мотивує навчальну діяльність школярів, прагне, щоб така організація їх праці була святом думки, радістю кінцевого результату. Вона домагається, щоб її учні любили мову свого народу, читали класиків зарубіжної літератури, знаходили в них необхідне для самовдосконалення і самореалізації. Професійно володіє методикою індивідуального підходу до учнів, враховує рівень їх підготовки, психологічні особливості, інтереси і вподобання.

Протягом 12 років керує шкільним методооб'єднанням вчителів російської мови і зарубіжної літератури. Дбає, щоб кожен його член брав активну участь у методичних заходах, опрацьовував нове у педагогічній науці та методиці викладання. Вміє залучити всіх до цікавої роботи, особливу увагу приділяє молодим учителям. Має свій власний досвід театралізації творів художньої літератури, який демонструє під час проведення декад. Постійно консультує вчителів, класних керівників з питань навчання та виховання школярів.

Має державні нагороди і звання: Грамота Міністерства освіти,2000 р., Грамота Черкаського облуно,1987 р., Грамота відділу освіти виконкому Канівської міської ради народних депутатів, 1988 р., Грамота міського відділу освіти,1999 р.

 

Учитель зарубіжної 
літератури

Горбатенко
Галина Андріївна

 

Горбатенко Галина Андріївна, має хорошу науково-теоретичну підготовку, обізнана в питаннях педагогіки і психології. Свої знання вміло реалізує в навчально-виховному процесі. На кожному уроці багато уваги приділяє діалогічному мовленню школярів, виробляє навички роботи з довідковою та словниковою літературою, вивчає російську мову у тісному контексті з українською державною мовою. Раціонально впроваджує інтерактивні методи навчання, працюючи на кінцевий результат підвищення рівня навчальних досягнень учнів. Велику увагу приділяє мовленнєвій діяльності школярів, а саме: говорінню, читанню, письму, розвиває в учнів інтерес до вивчення мови.

Підготувала цікаві та науково обгрунтовані матеріали, з якими виступала на засіданні вчителів школи, міста. Захоплюється поезією, пише власні вірші, друкується на сторінках місцевої газети «Дніпрова зірка», підготувала творчу групу дітей до Всеукраїнського конкурсу «Вірю в майбутнє твоє, Україно» в номінації «Поезія».

Адреса закладу:
Верба І.А.
19000 Черкаська обл.,
м. Канів, вул. Дніпробудівська, 2

(8-047-36)3-21-36 kanivschool4@ukr.net
kaniv@at.ua або vikshatilo@gmail.com
Місцезнаходження закладу
sample map