Зарубіжну літературу викладають:

Учитель зарубіжної 
літератури

 Незамай Валентина
Анатоліївна

 

Незамай Валентина Анатоліївна має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю російська мова і література, працює в школі з 1995 року. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та педагогічне звання «старший вчитель». За період роботи зарекомендувала себе висококваліфікованим педагогом, який добре знає вікові особливості школярів та результативно впроваджує у навчально-виховний процес досягнення сучасної методик викладання предмету. Для покращення знань, умінь та навичок учнів розробляє пам’ятки, тести, творчі завдання. Впроваджує в практику роботи з учнями елементи інтерактивних методик та комп’ютерні технології навчання. Проводить високоефективні уроки та виховні заходи, співпрацює з батьками учнів та дбає про їх педагогізацію. Особливу увагу приділяє обдарованим учням, домагається їх високої результативності на олімпіадах, у Всеукраїнських конкурсах, турнірах.

Бере активну участь у роботі шкільного та міського методичних об’єднань. У 2012 році провела майстер-клас для вчителів міста, який мав схвальний відгук педагогів. Підготувала матеріали на виставку інноваційних технологій «Освіта Канева – 2013» «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках літератури та в позаурочний час». Педагог має ділові налагоджені контакти з усіма членами педагогічного колективу та користується з їх боку заслуженим авторитетом.

 

Учитель зарубіжної 
літератури

Горбатенко
Галина Андріївна

 

Горбатенко Галина Андріївна, має хорошу науково-теоретичну підготовку, обізнана в питаннях педагогіки і психології. Свої знання вміло реалізує в навчально-виховному процесі. На кожному уроці багато уваги приділяє діалогічному мовленню школярів, виробляє навички роботи з довідковою та словниковою літературою, вивчає російську мову у тісному контексті з українською державною мовою. Раціонально впроваджує інтерактивні методи навчання, працюючи на кінцевий результат підвищення рівня навчальних досягнень учнів. Велику увагу приділяє мовленнєвій діяльності школярів, а саме: говорінню, читанню, письму, розвиває в учнів інтерес до вивчення мови.

Підготувала цікаві та науково обгрунтовані матеріали, з якими виступала на засіданні вчителів школи, міста. Захоплюється поезією, пише власні вірші, друкується на сторінках місцевої газети «Дніпрова зірка», підготувала творчу групу дітей до Всеукраїнського конкурсу «Вірю в майбутнє твоє, Україно» в номінації «Поезія».

Адреса закладу:
Верба І.А.
19000 Черкаська обл.,
м. Канів, вул. Дніпробудівська, 2

(8-047-36)3-21-36 kanivschool4@ukr.net
kaniv@at.ua або vikshatilo@gmail.com
Місцезнаходження закладу
sample map