Фізичну культуру викладають:

Учитель фізкультури

 

Вдовіченко Сергій

Володимирович

 

Вдовіченко Сергій Володимирович  працює в даній школі з 2004 року вчителем фізкультури і предмету захисту Вітчизни. Має грунтовну науково-теоритичну підготовку, виявляє професійну компетентність, на високому рівні володіє ефективними формами організації навчально-виховного процесу. Кожен урок фізкультури розпочинається з шикування учнів, оголошення мети, завдань уроку. Всі заняття, проведеня вчителем, спрямованя на формування в учняв вольових якостей, чіткості, акуратності, почуття патріотизму, бажання готувати себе до військової справи. Учитель на високому рівні володіє методикою викладання фізкультури. Продумані системи методів і прийомів з удосконалення фізичної загартованості та військової вправності учнів.

Сергій Володимирович є активним учасником фізкультурно-спортивного руху в м.Каневі. Він постійно проводить навчально-тренувальні заняття зі стрельби з пневматичної гвинтівки та пістолета. Близько 80 спортсменів набули навичок зі стрільби з даної зброї. За цей період підготовлено одного переможця першості Черкаської області зі стрільби, близько10 спортсменів входили до числа призерів обласних змагань різного рівня. Учитель постійно працює над підвищенням свого фахового ріяня, керує міським методичним об'єднанням учителів предмету захисту Вітчизни.

 

Учитель фізкультури

 

Кузнєцов

Олексій Юрійович

 

Кузнєцов Олексій Юрійович добре обізнаний із сучасними вимогами до проведення уроків фізкультури та позакласної роботи, має грунтовну науково-теоретичну підготовку. Ним створені всі необхідні умови для реалізації комплексної програми з фізичної культури. На уроках фізичної культури Олексій Юрійович забезпечує інтенсивний розвиток в учнів основних рухових якостей з урахуванням сенcитивних періодів розвитку дітей шкільного віку. Заняття характеризується високою моторною щільністю, реалізацією диференційованого та індивідуального підходів. Цьому допомагає постійне вивчення результатів медичних оглядів, систематичний контроль за пульсом учнів, самопочуттям. Уроки Олексія Юрійовича відзначаються різноманітністю змісту, вибором раціональних методів форм організації діяльності школярів. Вчителем розроблено систему виховання учнів на уроках фізичної культури перш за все по збереженню та зміцненню їхнього здоров’я. Проведення уроків та занять спортивних секцій базується на наукових положеннях педагогіки, дидактики, психології. Учитель домагається виконання учнями навчальних нормативів за всіма розділами комплексної програми, уроки вчителя є ефективними.

Вчитель проводить позакласну роботу в школі як в навчальний так і в канікулярний час. Виявляє організаторські здібності у проведенні Спартакіади серед працівників освіти, волейбольного турніру, який присвячується пам’яті вчителя фізкультури Макаренко Л.Н. Вимогливий до себе та своїх колег, об’єктивно оцінює результати своєї педагогічної діяльності. Прагне до самовдосконалення з метою підвищення ефективності сучасного уроку з фізичної культури. Вчителем розроблений методичний посібник «Здоров’язберігаючі технології на уроках фізкультури». Футбольні команди Кузнєцова О.Ю. зайняли І, ІІ призове місця в спортивних змаганнях «Шкіряний м’яч», команда дівчат з волейболу виборола І місце у міських змаганнях та ІІ місце в обласних змаганнях.

Адреса закладу:
Верба І.А.
19000 Черкаська обл.,
м. Канів, вул. Дніпробудівська, 2

(8-047-36)3-21-36 kanivschool4@ukr.net
kaniv@at.ua або vikshatilo@gmail.com
Місцезнаходження закладу
sample map