Географію та економіку викладають:

Учитель географії

Волинець Маргарита
Анатоліївна

Волинець Маргарита Анатоліївна  має високий рівень професійної майстерності, добру науково-теоретичну підготовку, забезпечує виконання навчальних програм та методичних рекомендацій щодо вивчення географії. Працюючи над проблемою “Застосування сучасних освітніх технологій у процесі викладання географії”, вчитель формує в учнів творчий підхід до навчання, вміння аналізувати, зіставляти, пояснювати та прогнозувати. Особливу увагу вона приділяє поєднанню теоретичного курсу з практичним застосуванням знань, використанням ком’ютерної техніки та програмного забезпечення. Вчителька підготувала на конкурс матеріали іноваційних технологій “Впровадження міжнародної програми “Intel. Навчання для майбутнього” в курсі шкільної географії. Особливістю даного проекту є використання краєзнавчого матеріалу у навчально-дослідницькій роботі учнів та зв'язок результатів досліджень з глобальними проблемами впливу діяльності людей на довкілля.

Вчитель бере активну участь у методичній роботі міста, виступає з доповідями на методичних об'єднаннях, презентує свою роботу на семінарах-практикумах. Її учні є призерами міської та обласної МАН. У позакласній роботі учні вибороли командну першість у Всеукраїнському природничому інтерактивному конкурсі “Колосок”. Нагороджена Грамотою Міністерства освіти і науки України, 2005 р.

 

Учитель географії та основ економіки

 

Захарова Людмила Олександрівна

Захарова Людмила Олександрівна - учитель географії та основ економіки вищої кваліфікаційної категорії. Володіє такими професійно-педагогічними і фаховими вміннями, які спрямовані не тільки на передачу економічних і географічних знань, а й сприяють формуванню особистості учня як людини нового типу з гнучким нестандартним мисленням, зі стійкою внутрішньою мотивацією, з умінням самореалізації. Вчителька шукає нові підходи для розвитку мислення школярів, забезпечення міцного засвоєння знань, їх практичного застосування. Працює над проблемою: "Використання сучасних технологій у формуванні мисленевої діяльності учнів на уроках географії та економіки". За заслуги в реалізації державної політики в галузі національної освіти, впровадження сучасних методів навчання і виховання молоді Захарова Л.О. у 1998 р. і 2003 р. нагороджена Грамотами Головного управління освіти і науки Черкаської обласної держадміністрації. У 2005 р. за пропаганду, впровадження та проведення моніторингових досліджень довкілля, змістовну науково-дослідницьку роботу з вивчення атмосфери, участь у Всеукраїнському конкурсі "Географічний майданчик в дії" та виховання екологічно грамотного громадянина вчителя нагороджено Грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України. У 2005 р. Людмила Олександрівна отримала сертифікат з використання інформаційно-комунікаційних технологій при викладанні навчальних предметів відповідно до Державного стандарту загальної середньої освіти за програмою “Intel. Навчання для майбутнього”.

Захарова Л.О. - переможець ХІ обласної педагогічної виставки "Освіта Черкащини-2006". За вагомий особистий внесок у розвиток освіти, збереження і впровадження педагогічних ідей О.А.Захаренка та опис досвіду реалізації програми “Intel. Навчання для майбутнього” у процесі вивчення шкільної географії у 2006 р. вчительку нагороджено Дипломом лауреата премії ім. народного учителя О.А.Захаренка.

Адреса закладу:
Верба І.А.
19000 Черкаська обл.,
м. Канів, вул. Дніпробудівська, 2

(8-047-36)3-21-36 kanivschool4@ukr.net
kaniv@at.ua або vikshatilo@gmail.com
Місцезнаходження закладу
sample map