Інформатику в школі викладають:

Вчитель інформатики

 Шатило

Вікторія Янівна

Шатило Вікторія Янівна майже 20 років працює на педагогічній ниві, формуючи в учнів основи знань з інформатики та математики. Розумiючи, що кожен має свої iндивiдуальнi особливостi, дбає, щоб процес вивчення предмету був особистiсно-орiєнтовним. Використовує рiзноманiтнi прийоми такi, як рольова гра, проблемне навчання, дискусiя. Прагне, щоб кожен учень не просто сприймав матерiал уроку, а був дослiдником, презентував свої знання, пишався ними, насолоджувався заслуженими результатами своєї працi. Головне ж своє покликання вбачає в тому, щоб допомогти учням розвинути такі знання, уміння і цінності, які дадуть змогу їм приймати індивідуальні і колективні рішення локального й глобального характеру для поліпшення якості життя без загрози для майбутнього планети.

У 2002 році приймала участь в обласному конкурсі "Учитель року-2002" в номінації "Інформатика". У 2004-2005 н. р. пройшла курси за програмою «Intel® Навчання для майбутнього» та отримала сертифікат. У 2007 році брала участь у обласному конкурсі "Учитель року-2007" в номінації "Математика".

Має вищу кваліфікаційну категорію та педагогічне звання "Учитель-методист". 

 

 

Вчитель інформатики

Шатило
Сергій Сергійович

 Шатило Сергій Сергійович  працює вчителем iнформатики Канівської загальноосвітньої школи №4 м. Канева з 1998 року. За час роботи зарекомендував себе знаючим, старанним, талановитим педагогом. Має ґрунтовну наукову пiдготовку, добре володiє методикою викладання iнформатики. Систематично знайомиться з новинками педагогiки, науковими досягненнями iнформатики та впроваджує їх в практику роботи з школярами. Його учні є призерами міських і обласних олімпіад з інформатики. Навесні 2004 року одним із перших успішно пройшов курси за програмою «Intel® Навчання для майбутнього» в Черкаському ОІПОПП і отримав сертифікат. Нині набутий досвід впроваджує в навчально-виховний процес. Так, у 2004-2005 н. р. як тренер, підготував дев’ять учителів шкіл м. Канева, які навчалися за програмою «Intel® Навчання для майбутнього» і створили цікаві навчальні проекти. У 2005-2006 н.р. підготував ще 10 вчителів ЗОШ №4, які успішно захистили свої проекти на міських методоб'єднаннях.

У 2006 році брав участь в обласному конкурсі "Учитель року-2006" в номінації "Інформатика". 

Має вищу кваліфікаційну категорію та педагогічне звання "Учитель-методист". 

Адреса закладу:
Верба І.А.
19000 Черкаська обл.,
м. Канів, вул. Дніпробудівська, 2

(8-047-36)3-21-36 kanivschool4@ukr.net
kaniv@at.ua або vikshatilo@gmail.com
Місцезнаходження закладу
sample map