Загальношкільні акції Канівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4

Вже кілька років поспіль в нашій школі проходить загальношкільна акція під гаслом "Збережи квітку - подаруй життя бійцю", в якій активно беруть участь всі класні колективи нашої школи. Зібрані у такий спосіб кошти разом із власними малюнками та найкращими побажаннями учнів волонтери міста передають у зону АТО, що неабияк піднімає бойовий дух наших захисників.

Адміністрація школи та запрошені гості

7-А клас, класний керівник Шатило В.Я.

7-А клас, класний керівник Шатило В.Я.

Діти залучалися до акції «З лану до столу воїнам АТО»,  жоден клас не залишився байдужим. Діти приносили і овочі, і чай, крупи, олію, консерви, цукор, цукерки, печиво і ще багато всього, щоб порадувати бійців чимось смачненьким, а також своєю увагою, висловити слова подяки і підтримки.

Учні організовували доброчинні ярмарки, а за виручені кошти були куплені і передані в АТО продукти харчування, теплі речі, медикаменти. 

Щороку навесні та восени наша школа бере участь у загальношкільній екологічній акції "Чисте довкілля" по впорядкуванню вулиць і паркових зон Канева. Такі заходи, що проходять на рівні міста, є не лише окремим кроком громади до благоустрою рідної домівки, а й формують екологічну культуру школярів, почуття відповідальності, прищеплюють любов до природи, повагу до праці, згуртовують класні колективи. Цьому сприяють і постійні трудові десанти "Чисте подвір'я" по впорядкуванню пришкільної території.

7-А клас, класний керівник Шатило В.Я.

7-А клас, класний керівник Шатило В.Я.

7-А клас, класний керівник Шатило В.Я.

6-А клас, класний керівник Незамай В.А.

Напередодні новорічних свят у нашій школі щорічно проходить загальношкільна екологічна акція "Збережи ялинку". Учні власними руками створюють новорічні "живі" букети, композиції з прикрасами зі штучних матеріалів, які цілком можуть замінити зрубані ялинки, беруть участь у конкурсі плакатів на дану тематику, пропагуючи збереження зелених "лісових красунь".

Адреса закладу:
Верба І.А.
19000 Черкаська обл.,
м. Канів, вул. Дніпробудівська, 2

(8-047-36)3-21-36 kanivschool4@ukr.net
kaniv@at.ua або vikshatilo@gmail.com
Місцезнаходження закладу
sample map