Головна » Статті » Навчальна робота » Проектна діяльність

Заходи до Дня авіації і космонавтики

Сьогодні, 12 квітня, світ відзначає День авіації і космонавтики, а також Міжнародний день польоту людини в космос. Крім того, в Україні святкується День працівників ракетно-космічної галузі країни.

Це свято  щорічно  відзначають у Канівській ЗОШ №4 учителі інформатики Шатило С.С. та Шатило В.Я. цілою низкою заходів.

Так,  на уроках  інформатики учні опрацювали інформацію з даної теми, творчо та з ентузіазмом підійшли до роботи в рамках навчальних проектів, проявили свою самостійність та індивідуальність.

Зокрема, дев’ятикласники продемонстрували свої вміння й навички застосування офісних програм та підготували навчальні презентації  до уроків фізики 9-го класу «Україна – космічна держава», на яких представили яскраві успіхи космонавтики як закономірний результат самовідданої праці багатьох тисяч людей, десятків трудових колективів, які спрямовують усі свої зусилля в ім’я прогресу космічної галузі.

Учні 11 класу засобами Google Sites створили веб-сайти, присвячені вивченню методів та засобів астрономічних досліджень, представили планети Сонячної системи, будову й еволюцію Всесвіту та інш. В редакторі публікацій Publisher створили буклети,  приурочені 48-й річниці першого польоту людини в космос та розвитку космічної галузі в Україні.

На уроці астрономії  одинадцятикласники переглянули цікавий навчальний відеофільм про освоєння космосу, дізналися про критерії відбору та підготовку космонавтів для польоту в космос.

Цей особливий день нагадує всім нам, що епоха пілотованих космічних польотів, відкрита 12 квітня 1961 року, триває!

Більше фото у фотоальбомі

Категорія: Проектна діяльність | Додав: Admin (12.04.2019)
Переглядів: 169 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Адреса закладу:
Верба І.А.
19000 Черкаська обл.,
м. Канів, вул. Дніпробудівська, 2

(8-047-36)3-21-36 kanivschool4@ukr.net
kaniv@at.ua або vikshatilo@gmail.com
Місцезнаходження закладу
sample map