Головна » Статті » Позакласні заходи » Проведені позакласні заходи

Фотозона Хелловін – територія веселощів

Фотозона Хелловін – територія веселощів і приколів

Надворі – холодна осіння пора, а у вестибюлі Канівської міської школи №4 тепло, затишно і весело. Тут створили чудову фотозону із дещо дивними атрибутами – гарбузами, кажанами, ліхтарями, відьмочками… Усе – для відзначення свята Хелловін. Ідея створити цю оригінальну фотозону належить вчительці трудового навчання і технологій Наталії Войтецькій. Її радо підтримали діти і дирекція школи.

Традиційно Хелловін відзначається 31 жовтня, напередодні відзначення Дня всіх святих. Це свято досить давнє, але ми почали його відзначати недавно. Дослідники вважають, що це свято бере початок з Х століття від кельтів. Саме у цей час вони святкували завершення збору врожаю. Наразі Хелловін поширився по всьому світу, і в різних народів святкування відбувається по-різному, хоча головні персонажі повторюються. Хелловін – це можливість стати казковим чудернацьким створінням і повеселитися з друзями.

Звичайно, ми повинні перш за все дотримуватись своїх національних традицій, – розповідає вчителька Наталія Войтецька, – але потрібно поважати й інші культури, якщо ми прагнемо стати частиною світової спільноти. Коли ми навчимося адекватно сприймати традиції і культуру інших народів, зможемо поділитися зі світом і своїми звичаями та традиціями. Важливо, аби цей процес відбувався без забобонів та упереджень. Коли ми з дітьми готували фотозону, я помітила, з якою радістю вони працювали. Для них це був не лише процес творчості, але й пізнання історії і традицій інших народів.

Упродовж осінніх канікул кожен бажаючий – і діти, і дорослі – зможе відвідати фотозону Хелловін у міській школі №4 і зробити оригінальний знімок.

Лариса Зелененко

Категорія: Проведені позакласні заходи | Додав: Admin (29.10.2018)
Переглядів: 230 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Адреса закладу:
Верба І.А.
19000 Черкаська обл.,
м. Канів, вул. Дніпробудівська, 2

(8-047-36)3-21-36 kanivschool4@ukr.net
kaniv@at.ua або vikshatilo@gmail.com
Місцезнаходження закладу
sample map